Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Floresan lambalar

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında cilgincevreci tarafından paylaşıldı.

1. cilgincevreci

cilgincevreci CMNet Üyesi

floresan atıkları alan lisansli firmaların listesi var mı? ya da bu tür atıkları alan lisanslı firmaların isimlerini öğrenebilirsem çok mutlu olacağım.

2. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

kocaeli ili için bende istiyorum, hatta Gebze civarında bir yer :)

Brcnsrc bunu beğendi.
  3. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

cilgincevreci bunu beğendi.
  4. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Teşekkürler. Zaten 2 yer varmış, onlarda bildiklerimmiş

5. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

anel doğa ve exitcom. kocaeli firmaları
    önereceğim anel doğa enterğe tesisidir.

Brcnsrc bunu beğendi.
  6. cilgincevreci

kütahya civarı yok mu

7. Mahmut Cimşit

miktar ne kadar dır?

8. cilgincevreci

miktarı tam bilmiyorum ama en fazla 50 kgdır

9. Mahmut Cimşit

50 kilo altına lisansız araç ile gönderim yapabilirsiniz. kütahyada olmazda eksişehirde mutlaka olması gerekiyor araştırma yapabilirseniz bulabilirsiniz.

cilgincevreci bunu beğendi.
Floresan lambalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aydınlatmada geleceğin teknolojisi led lambalar, Manisa'da üretilmeye başlandı.

Led yani ışık yayan diyod lamba ile daha az enerji tüketimi, daha fazla ışık elde etmek mümkün. Aydınlatmada geleceğin teknolojisi kabul edilen led lambalar artık Türkiye'de üretiliyor. Led lambalarla yüzde 80'lere varan oranda tasarruf sağlamak mümkün. Yarı iletken diyot temelli, ışık yayan elektronik devre... Ana maddesi silikon olan led, bu şekilde tanımlanıyor. Üzerinden akım...
  2. Ampul ve floresan tarih oluyor

Aydınlanmada tasarruf ve çevre sağlığının ön plana çıkması, ampul ve floresanın yerine yeni bir aydınlanma şeklini gündeme taşıdı. SİVAS - Doğan Sarıtaş Verim açısından çok daha avantajlı olduğu belirtilen LED (Light Emitting Diode-Işık Yayan Diyot) lambaların yakın zamanda günlük hayatta hızla yaygınlaşarak ampul ve floresanların yerini alması bekleniyor. Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Fen...
  3. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
  4. Floresan lamba atık kutusu örneği

Arkadaşlar floresan lamba atık kutusu için bir kutu yaptırmayı düşünüyorum elinizde örnekler varsa yardımcı olurmusunuz tşkrler.
  5. Florasan lambalar

FLORASAN AYDINLATMA BALASTLARININ ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAKKINDA SUNUM YAPMAM GEREKİYOR.KAPSAMLI VE KALTELİ BİLGİ EDİNMEK İSTYRM YARDIMCI OLABİLECEGİNİZ KAYNAKLAR VARMI .ŞİMDİDEN TŞK EDERİM