• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Foseptik protokol

Erdem işbilir

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar foseptik için elinde protokol örneği olan var mı çok acil lazım

belediye olarak çevre izni alacak bir çiftlikle protokol yapmamızı istiyor il çevre

@İdris Kaval
çok sağolun idris bey teşekkür ederim

katı atıklar için sadece ekteki dosyanın ilk sayfasına benzer bir yazı yetiyor dimi bu konuda bilginiz var mı acaba

merhabalar;
ekte paylaştığım dosyalardan 1.firmanın belediyeye yazdığı yazıdır.2.ise belediye tarafından cevap olarak yazılmış bir yazıdır.

Ekli dosyalar

• dilekçe 1.docx
    11.8 KB · Görüntüleme: 141
  • dilekçe 2.doc
    25.5 KB · Görüntüleme: 138
@Çiğdem Aksoy

çok teşekkür ederim çiğdem hanım

biz hem foseptik hem katı atık için o tarz bir yazı yazmıştık il çevre foseptik için protokol istiyor sorun çözüldü

Çiğdem hnm,dilekçe ile başvurmanın akabininde bir sözleşme imzalanmıyor mu belediye ile...onu kastediyorum...ben öyle biliyorum da...teşekkürler ilginize...

@İdris Kaval
İdris bey..belediye kabul ettikten sonra sözleşme mi imzalanıyor...sonrası..

ben belediyede çalışırken karşı tarafla sözleşme yapmadık dilekçeler yeterli oldu bence gerek yok ama çevre il müd ile görüşmeniz daha faydalı önceden istemiyorlardı ama isteyebilirler belki

belediye ile sözleşme imzalanır ve atıksu deşarj muafiyet dilekçesi ile beraber il çevre müdürlüğüne başvuru yapılır. Müdürlük size atıksu muafiyet yazısı verir.