Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fotoğraf küçültme programı

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında pre_conception tarafından paylaşıldı.

1. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Fotoğrafların kalitesinde bozulma olmadan küçültebilmek için program arıyorum. Önerileriniz nedir?

2. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Cevap: fotoğraf küçültme programı

photoshop,ulead photo impact(profesyonel) ,gimp,picasa vb....

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

gimp açık kaynak kodlu GPL lisanslı dolayısıyla ücretsiz özgür bir program. her zaman ilk tercihimdir.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Fotoğraf küçültürken herhangi bir programı kullanabilirsiniz. Büyütme yaparken problem yaşarsınız.

5. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

pixresizer yaz google'a programı indir. benim kullandığım bir program. çok işe yarıyor. tavsiye ederim.

6. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

programı gönderiyorum...

Ekli Dosyalar:

fotoğraf küçültme programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Fotoğraf çerçevesi

çok eğlenceli bir site:p http://www.photofunia.com/
  2. Su Dünyanın Her Karesinde (Ödüllü Fotoğraf Yarışması)

Wilo Pompaları Su Dünyanın Her Karesinde adlı ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenlemeye başladı. Katılmak isteyen arkadaşlarım için bilgiler aşağıdadır. [FONT=verdana]Yarışmanın Konusu: Su, hayattır. Yaşamın başladığı yer olan su, yaşamın sürdürülebilmesinin en önemli koşuludur. Dünyanın büyük bölümü su kaynaklarıyla çevrili olsa da bu kaynaklar giderek azalıyor. Düzensiz yapılaşma,...
  3. Puantaj programı

[FONT=lucida grande][COLOR=#333333]Kaynak: [COLOR=#3b5998]Puantaj Programı (Excel) - Süper [FONT=lucida grande][COLOR=#808080][COLOR=#3b5998]www.insaatim.com [FONT=lucida grande][COLOR=#808080]Excel de hazırlanmış çok güzel bir puantaj cetveli, puantaj tutacaklara önerilir...
  4. Pdf dosyası boyut küçültme (acil!)

arkadaslar bı fırmanın ıslemlerı ıcın emısyon ozet raporunu 10 mb altında olarak yuklenmesı gerekıomus..ve ben o dosyayı bolup boyutunu 10 mb nın altına dusurmeye calısıyorum ama olmuyo..yardım edebılırsenınz cok sevınırım
  5. Fotoğraf endüstri atıkları geri dönüşümü ve berterafı

Merhaba arkadaşlar; fotoğraf endüstrisi atıklarının geri dönüşümü ve bertarafıyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?