Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gaz Dedektör Sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında s_meyra tarafından paylaşıldı.

 1. s_meyra

  s_meyra CMNet Üyesi

  Mrb arkadaşlar,sorumlu müdürlük yaptığım benzinliğe gaz dedektörü sistemi kurulmasıyla ilgili ihtarname gelmiş.benm bildiğim kadarıyla dispenser ve tank sahasına yerden 20 cm yüksekliğinde lpg dedektörü olan gaz alarm sistemi konulmalı.yanlış bişey yapmak istemiyorum.eksik yada yanlış bildiğim bişey olabilir.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi???
   
Gaz Dedektör Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çbs sistemi

  Arkadaşlara sorum şu cevresel bilgi sistemine kayıt oluşturmak için girdiğinizde başvuru formu istiyo başvuru formunu doldurup tesisi ile ilgili uygulamaları girdikten sonra kaydetmeniz isteniyor.Ve il çevre ve şehircilik müdürlüğünden kullanıcı adı ve parola geleceği söyleniyor.Bu aşamada işlemleri sonlandır butonu gösteriyor ve burayı tıkladığınızda sayfa başa dönüyor şimdi bu çevre ye...
 2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

  [FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
 3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

  iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
 4. Ambalaj atık sistemi

  bakanlığın ambalaj atıkları sistemine bugün giriş yapamıyorum. benden başka sorun yaşayan var mı?
 5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

  Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?