Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gdt tesislerinin belgelendirme yapması

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar şöyle birşey takıldı benim aklıma gdt tesislerinde belgelendirme çıkış miktarı esas alınarak yapılıyor. fakat toplamadan gelen malzemeyi gdt olan bir tesis başka bir gdt tesise satsa o belgeleri de kullanabilir değil mi bir şorun olmaz umarim derdimi anlatabilmisimdir:)

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

TAT firmasında çalışan bir meslektaşım yardımcı olabilir mi?

3. Merve Yeşildağ

Ben zaten orada çalışıyorum :) konuya hakimim tek bu konuda kafam karisti:)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Merve Hn. size söylemedim benim bi sorum vardı ama aydınlandım, saolun :)

5. Merve Yeşildağ

Gdt tesislerinin belgelendirme yapması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma tesislerinin denetimi

Arkadaşlar danışmanlık kapsamında arıtma tesislerinin denetimi sırasında nelere dikkat etmek gereklidir örnek bir checklist varmıdır elinizde... Herkese iyi çalışmalar...
  2. TAT Lisansı alan bir firma yapması gereken ilk işlem

Arkadaşlar merhaba,firma olarak tat lisansı aldık, ilk olarak bizim yapmamız gereken iş ne olmadır ambalaj atığı toplaya bilmemiz için firmalardan, yeni yönetmelik ile birlikte, bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
  3. Su arıtma tesislerinin incelenerek klorlama işleminin anlatılması

10. sınıf Kimya yıllık ödevim yardım edebilirmisiniz.?
  4. Kırma-eleme tesislerinin üstünün kapatılması

arkadaşlar merhaba...kırma eleme tesislerinde bantların, kırıcıların, ve stok maddelerin üzerilerinin kapatılması gerekiyor...danışmanı olduğum tesis üst kapatma yaptıracak..bununla ilgili birkaç fotoğrafa ihtiyacım var tesis yetkililerine örnek olarak sunmak istiyorum...özellikle kırıcılarla ilgili fotoğrafı olan varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim..teşekkürler
  5. İş Güvenliği Uzmanlarının Yapması Gerekenler

Genel anlamda[COLOR=windowtext] ”iş güvenliği uzmanı“arkadaşlarıma yol göstereceğine inandığım bir doküman. Kazasız günler dilerim. 1) İşçi Özlük Dosyası Oluşturularak gerekli tüm belgeler bu dosyada saklanacak.(10 Yıl) 2) Taşeron Çalıştıran İşverenler Taşeronlardan Gerekli Belgeleri İsteyecektir. 3) Genel Şantiye Talimatnamesi ve İSG Talimatnamesi (Genel Kapsamlı), Güvenlik...