Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gebze Labaratuvar Staj

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında anakinskywalker tarafından paylaşıldı.

1. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

Merhabalar bu sene yazın lab. stajı yapmam lazım.Başvurularda yakında başlayacak.Acaba gebzede atıksu firmalarında staj yapmış olan var mı yada önerecek yeri olan?Gebzedeki yerlere mail atıyorum ama cevap yok ve web sayfalarında da stajla ilgili bişeyler de yok

Gebzede çevre müh. yapan birisi yardımcı olursa gerçekten enfes olur :)

Gebze Labaratuvar Staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. staj-gebze ya da izmit

Bu bolgelerde, aritma tesisi isletme staji yapabilecegim bir yer olabilirmi, bununla ilgili bilgisi olanlar yardimci olurlarsa benim icin super olur.Belediylerde iskide iyi imkanlar bulamiyoruz, yogun bi stajer gurubu oluyor ve calisanlar kimseyle ilgilenmiyor bile.
  3. Labaratuvar atıkları

Merhabalar; Tesisimiz bünyesindeki labaratuvarda eldivenler, asit-baz şişeşeri gibi kimyasallı şişelerin atık kodlarını bilen varmı, birde bunlar tehlikeli atık grubuna giriyorlar değil mi. ilginiz için teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.
  4. Gebze-istanbul staj yeri önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.Gebze ve istanbul anadolu yakasında staj yapmak istiyorum.Önerilerinizi ve her türlü yardımınızı bekliyorum.Saygılar..
  5. Labaratuvar staji

Ankara da Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı atık su arıtımı su temini vb işlemlerle uğraşan labarutavarı var mı Bartın Üniversitesi çevre müh 2. sınıf öğrencisiyim yaza staj yeri ayarlamak istiyorum Samsunda ikamet etmekteyim. okul bitiminde bana referansı kuvvetli olabilecek başka firmalarda staj yapabilirim.