Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici atık depolama sahası

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gizem Kesen tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?

2. tesiste tehlikeli atık oluşuyor ise kullanıcı adı ve parolası almanız gerekir

3. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

teşekkür ederim. bir sorum daha olacak mümkünse alanda teneke,palet,kırık palet depolanacak bunlarla alakalı olarak bir bildirim yapılıyor mu?

4. Derya Efe

Derya Efe CMNet Üyesi

Ambalaj atıkları için Ambalaj Atığı Piyasaya süren Müracaat Formu dolduruluyor zaten ama tehlikesiz atıklar için de 1/1/2013' ten itibaren Tehlikesiz Atık Beyan Formu doldurulacak.

5. tehli
    teneke kırık palet vb atıklara tehlikeli madde bulaş mış mı eğer bulaşmadı ise bildirim yapmanıza gerek yok hurdacılara felan verebilirsiniz

6. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

Geçici atık depolama sahası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası

Merhaba Öncelikle nereye yazacağımı bilemediğim için yeni konu açtığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Tehlikeli atık ara depolama tesisi tasarımı hakkında çok az veya hiç bilgi bulamadığımı belirtmeliyim. Bu konuda nereye bakmalıyım ve elinizde bu konuya ait döküman mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.
  2. Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri

Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri Evsel ya da Endüstriyel Katı Atıklar, düzenli ve sağlıklı şekilde bertaraf edilemediği zaman çok ciddi çevre sorunlarına neden olabilmektedir. Çağdaş yaşamın doğal bir sonucu olan bu atıklardan kaçınmak olanağı bulunmadığına göre onu çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf etmek zorundayız...
  3. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  4. Geçici depolama sahası teknik özellikleri

arkadaşlar jant üretimi yapılan fabrikamızda çıkan tehlikeli atıklar için geçici depolama alanı oluşturmak istiyoruz.ancak o kadar araştırmama rağmen geçici depolama alanı teknik özellikleri konusunda hiçbir bilgiye ulaşamadım.elinde olan varsa acil yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
  5. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.