Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici atık deposu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında hakancelik tarafından paylaşıldı.

1. hakancelik

hakancelik CMNet Üyesi

• Sitemizde tamamı büyük harfle yazı yazmak yasaktır. bu nedenle tarafınıza ceza puanı uygulanmıştır. Lütfen kurallarımızı gözden geçiriniz.
    Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevre danışmanlık firmasında çevre görevlisi olarak çalışmaktayım. Hastanemizin geçici atık deposu (evsel ve tıbbi) otopark alanına yakın, otopark girişinde sayılır.

Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliğinde
    diyor..

Hastanemizde başka alanımızda yok. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor.

2. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

alanın resmini çek çevre müd. den görüş al. Çok yakın değilse sorun olacağını sanmıyorum

3. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

Çevre sağlığı açısından otopark yakınında olması bence çok sakıncalı. Yerleşim planlarına göre boyutlar ile oynanarak doğru bir yer seçimi yapabileceğine inanıyorum.

Geçici atık deposu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık deposu

Arkadaşlar TAKY'de bahsi geçen uluslararası standarttaki konteynırlardan temin edeniz var ise tedarik ettiğiniz firma isimleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler...
  2. Tehlikeli Atık Geçici Depolama

Merhabalar, Tehlikeli atık geri kazanım veya Tehlikeli atık geçici depolama lisansı almak istiyoruz.Bu ikisinden hangisini tercih etmek akılcı olur ? Gereken fiziki ve bakanlığın istediği şartlar nelerdir? Bu lisansı alan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum.. Teşekkür ederim şimdiden..
  3. Geçici atık depolama sahası

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?
  4. Hastane Geçici Atık Deposu

Danışmanı olduğum hastane tıbbi atık deposu yaptıracak benden atık deposu planı ve uyulması gereken standartları felan istediler bende tıbbi atıklar konrotrol yönetmeliği kapsamında EK de verdiğim dosyayı hazırladım ama plan gibi bir şey olmadı bu konuda elinde plan örneği felan olan var mı?
  5. Tehlikeli atık geçici depolama izni

elinde tehlikeli atık geçici depolama izni başvuru dilekçesi örneği varmı yada özel bir başvuru şartı varmıdır. ilk defa başvuracağım için detayını bilmiyorum