Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici Faaliyet Belgesi Alan Tesisler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Geçici Faaliyet Belgesi Alan Tesisler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici Faaliyet Belgesi

Arkadaş, tesisimizin ÇED görüşünü, emisyon iznini ve Deşarj iznini Şubat 2011 de aldık. Geçici Faaliyet Belgesi için başvuru bunların süresinin dolmasına 3 ay kala mı yapılmalı yoksa 2012 ye kadar başvuru yapmalımıyım?
  2. geçici faaliyet belgesi alan tesis sayısının azlığı

Bakanlığın sitesine baktığımızda gfb almış tesislerin sayısı 1300 civarı gözüküyor. Sizce bu kadar az sayıda tesisin gfb'e başvurmuş olma sebebi nedir? Danışmanlık hizmeti almamaları, evrak eksiklikleri.... sizce sebep nedir? Teşekkürler...
  3. Sulak alan faaliyet izin belgesi

Merhaba..Danışmanlığını yaptığımız hazır beton,kırma eleme tesislerine ve taş ocağına Orman ve Su işleri Müdürlüğünden "Sulak Alan Faaliyeti İzin Belgesi" almaları gerektiğine dair bir yazı gelmiş.Müdürlüğü arayıp sorduklarında çevre danışmanınıza verin onlar alıyor bu izinleri denilmiş ve onlarda bize verdiler yazıyı.Konuyla ilgili daha önce çalışma yapan ya da ne olduğu hakkında...
  4. Çevre İzin Belgesi Alan Tesisler

Arkadaşlar, Çevre izin belgesi düzenlenen tesislere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 1981 adet tesis http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetIzinLisansSorgula.aspx
  5. Geçici faaliyet belgesi

ben yeni kurulan tesisimiz için geçici faaliyet belgesine başvurmak istıorum. butun belgelerım yuklenmeye hazır fakat mevcut tesis ilk başvuru dıorum sonrakı adımda da atık yonetımını ekle ve kaydet dıorum ama nedense sonrakı adıma gecemıorum. eklenmesı gereken belgelerımı adım atlamadıgı içinde yukleyemıorum. bu ko0nuda bana yardımcı olabılırsenız sevınırım.en son acılan sayfayı ektede...