Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici faaliyet belgesi reddi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

 1. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

  merhabalar. Biz bir firma için gfb başvurusunda bulunmuştuk bugün baktığımızda gfb reddedildi gözüküyor. Sistemimizde, hangi eksiklerden olduğunu gösteren bir yer göremedik. Acaba eksikliğin neyden olduğunu nerden öğrenebliliriz ?
   
 2. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  Reddedildi yazan yerin hemen yanında belge görüntüleme var. Ona tıklayın java penceresi açılacaktır ve bir süre sonra karşınıza çıkacak ikonda "RUN" yazana tıklayın. Ondan sonra çıkacak ikonda "No" yazan ikona tıklayın. Karşınıza açılacak şeçeneklerde kopyalaya tıkladığınızda bilgisayarınızda istediğiniz yere kopyalayabilirsiniz. Bilgisayarınıza kopyalanan dosya formatsız olabilir. Birlikte aç diyerek PDF formatını seçerek açtığınızda eksikliklerinizi göreceksinizdir.
   
  Eda Altınay Tekin bunu beğendi.
 3. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

  yanlız firmamızın sistemiyle girdiğimiz zaman reddedildi yazıyor ama ordan işlem yapamıyoruz ama kendı sıstemımden gırdıgım zaman değerlendiriliyor gözüküyor açıkçası anlayamadım
   
 4. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  Kendi sisteminizden belge görüntüleme yapabiliyormusunuz. Tıklamanıza izin veriyor mu?
   
 5. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

  evet yüklediğimiz belgeleri görüntüleyebiliyoruz.
   
 6. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  yo hayır kendi sisteminizde değerlendiriliyor yazıyor ya onun hemen yanında belge görüntüleme varmı?
   
 7. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  Eğer dediğim yerde belge görüntüleme yok ise demek ki henüz sizin sayfanıza değerlendirme sonucunu bildirmediler demek oluyor. Ama siz İl Çevre Müdürlüğünü arayarak dosyanızla ilgilenen kişiden red sebeplerini faks veya mail yoluyla göndermesini yada en azından telefonda okumasını isteyebilirsiniz.
   
 8. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

  anladım yardımınız için teşekkür ederim.
   
 9. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  Rica ederim. Sizin sayfanızda da reddedildi yazdığı anda hemen yanında bulunan belge görüntülemeyeye tıklayarak yukarı anlattığım işlemleri yaparsanız kendinizde görebilirsiniz.
   
 10. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

 11. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  yüklediğim dosyalar belge görüntülemede RUN----NO yapsam da açılmıyor.. Bilgisayarıma kopyalayıp birlikte aç demem gerekiyor. Sadece belgeyi açıp bakmak istiyorum ben. Bu konuda yardım edebilir misiniz?
   
 12. superjax

  superjax CMNet Üyesi

  inen dosya formatı neyse (.doc, .pdf, .jpeg, .jpg, .tıff) ona uygun programla açabilirsiniz
   
 13. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  ben kaydetmek istemiyorum.. Sadece açıp görebilmek istiyorum.
   
 14. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  DijitalImzaSetup dosyasını yüklerken hata oluşuyor. Sanırım bu yüzden göremiyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor.

  Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files (x86)\Java\jre6\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)
   
 15. Can Güney Uyar

  Can Güney Uyar Misafir

  Bilgisayarınızı admin kullanıcısıyla açın. Açamıyorsanız Program Files -->Java klasörüne sağ tılayıp özellikler diyin. Salt okunuru kaldırın. Yukarıdaki Güvenlik sekmesinden kendi kullanıcınıza full yetki verin. Bu kadar.
   
 16. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  yaptım olmuyor olmuyor.. mixed code / security vs. oradaki ayarı da yaptım. Belge Görüntüle .. Göster diyince belgenin açılması gerekmiyor mu? Değişti mi sistem?
   
 17. Can Güney Uyar

  Can Güney Uyar Misafir

  Yapamamışsınızdır. Olmaması için hiçbir sebep yok.
   
 18. Müberra Kaşkaya

  Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,
  Çevre müdürlüğünden geçici faaliyet belgesi başvurusunda ek belge talebi oldu.İşletme devir alınmış ve Çed gerekli değildir kararında önceki firmanın ismi yer alıyor. Bana şu şekilde bir bildirim geldi;
  "Sisteme yüklenen ÇED gerekli değildir kararı X.San.ve Tic.Ltd.Şti. adına düzenlenmiştir. Söz konusu karar kapsamındaki yükümlülüklerin şirketinizce üstlenildiğine dair (varsa) belge ya da resmi yazı." Bu resmi yazıyı nerden almam gerekiyor? firmaya onaylatmam yeterlimi yoksa başka bir resmi kuruma onaylatmam gerekiyor mu;?
   
 19. KaanDogukan

  KaanDogukan Genel Yönetici

  il çevreye devir ile gilgiyi yazı ekine koyarak başvurucaksınız. sonuçta ÇED gerekli değildir kararını veren il çevredir. size yeni halini hazırlayıp verir.
   
  Müberra Kaşkaya bunu beğendi.
Geçici faaliyet belgesi reddi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Geçici Faaliyet Belgesi

  Arkadaş, tesisimizin ÇED görüşünü, emisyon iznini ve Deşarj iznini Şubat 2011 de aldık. Geçici Faaliyet Belgesi için başvuru bunların süresinin dolmasına 3 ay kala mı yapılmalı yoksa 2012 ye kadar başvuru yapmalımıyım?
 2. Geçici faaliyet belgesi reddi

  herkese merhaba bir sorum olacaktı. başvurusunu yaptığım iki firmanın da gfb si reddedildi.nedneelri belirtilmiş onları düzeltmeye çalışlıyorum ama takıldığım nokta şu: bu eksikleir tamamlamak için gereken süre ne kadar dı? 15 iş günü diye bir şey kalmış aklımda ama yönetmelikte göremedim. teşekkür ediyorum.
 3. Geçici faaliyet belgesi

  ben yeni kurulan tesisimiz için geçici faaliyet belgesine başvurmak istıorum. butun belgelerım yuklenmeye hazır fakat mevcut tesis ilk başvuru dıorum sonrakı adımda da atık yonetımını ekle ve kaydet dıorum ama nedense sonrakı adıma gecemıorum. eklenmesı gereken belgelerımı adım atlamadıgı içinde yukleyemıorum. bu ko0nuda bana yardımcı olabılırsenız sevınırım.en son acılan sayfayı ektede...
 4. Geçici faaliyet belgesi

  merhaba arkadaşlar danışmanlığını yaptığım tesis EK-2 1.2.2 ve Ek-2 2.5 maddelerine girmekte gfb başvurusunda ek-2 seçip bu ikisini mi seçmem lazım yardım acil.....
 5. Geçici faaliyet belgesi

  Merhabalar ; GFB başvurusu esnasında benden istenen bildirimde şu istenmektedir.Hem dekont isteği hem de bu madde için ek belge istemektedir.Dekontu zaten belli 700 TL yatırılacak ve sisteme yüklenecektir. Ancak bu işlemle ilgili diğer istediği İL md uygunluk yazısı için istenen belge isteği ne onu anlayamadım.Gelen bildirim aşağıdaki gibidir: ''İşletmenin ÇKAGİLHY Ek 2 listesi kapsamındaki...