Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici faaliyet belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar danışmanlığını yaptığım tesis EK-2 1.2.2 ve Ek-2 2.5 maddelerine girmekte gfb başvurusunda ek-2 seçip bu ikisini mi seçmem lazım yardım acil.....

2. evet eğer bu maddelere giriyorsa ikisini seçmenizde hiç bir sakınca yok gönül rahatlığı ile seçiminizi yapın:harika:

Geçici faaliyet belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici Faaliyet Belgesi

Arkadaş, tesisimizin ÇED görüşünü, emisyon iznini ve Deşarj iznini Şubat 2011 de aldık. Geçici Faaliyet Belgesi için başvuru bunların süresinin dolmasına 3 ay kala mı yapılmalı yoksa 2012 ye kadar başvuru yapmalımıyım?
  2. Geçici faaliyet belgesi reddi

herkese merhaba bir sorum olacaktı. başvurusunu yaptığım iki firmanın da gfb si reddedildi.nedneelri belirtilmiş onları düzeltmeye çalışlıyorum ama takıldığım nokta şu: bu eksikleir tamamlamak için gereken süre ne kadar dı? 15 iş günü diye bir şey kalmış aklımda ama yönetmelikte göremedim. teşekkür ediyorum.
  3. Geçici faaliyet belgesi reddi

merhabalar. Biz bir firma için gfb başvurusunda bulunmuştuk bugün baktığımızda gfb reddedildi gözüküyor. Sistemimizde, hangi eksiklerden olduğunu gösteren bir yer göremedik. Acaba eksikliğin neyden olduğunu nerden öğrenebliliriz ?
  4. Geçici faaliyet belgesi

ben yeni kurulan tesisimiz için geçici faaliyet belgesine başvurmak istıorum. butun belgelerım yuklenmeye hazır fakat mevcut tesis ilk başvuru dıorum sonrakı adımda da atık yonetımını ekle ve kaydet dıorum ama nedense sonrakı adıma gecemıorum. eklenmesı gereken belgelerımı adım atlamadıgı içinde yukleyemıorum. bu ko0nuda bana yardımcı olabılırsenız sevınırım.en son acılan sayfayı ektede...
  5. Geçici faaliyet belgesi

Merhabalar ; GFB başvurusu esnasında benden istenen bildirimde şu istenmektedir.Hem dekont isteği hem de bu madde için ek belge istemektedir.Dekontu zaten belli 700 TL yatırılacak ve sisteme yüklenecektir. Ancak bu işlemle ilgili diğer istediği İL md uygunluk yazısı için istenen belge isteği ne onu anlayamadım.Gelen bildirim aşağıdaki gibidir: ''İşletmenin ÇKAGİLHY Ek 2 listesi kapsamındaki...