• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geçici faaliyet belgesi

Emre Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ESART A.Ş.
Merhabalar ; GFB başvurusu esnasında benden istenen bildirimde şu istenmektedir.Hem dekont isteği hem de bu madde için ek belge istemektedir.Dekontu zaten belli 700 TL yatırılacak ve sisteme yüklenecektir. Ancak bu işlemle ilgili diğer istediği İL md uygunluk yazısı için istenen belge isteği ne onu anlayamadım.Gelen bildirim aşağıdaki gibidir:
''İşletmenin ÇKAGİLHY Ek 2 listesi kapsamındaki yerinin İl Müdürlüğü Uygunluk Yazısı ile aynı olması gerektiğinden Çevre Bilgi Sisteminde ek kapsamının düzeltilmesi gerekmektedir.''

arkadaşım anladığım kadarıyla senin sorunun il çevre sana hangi konuda izin alman için kapsamını belirten bir yazı yazmış fakat senin başvuru yaparken izin alacağın yerin faaliyet konusunu yanlış yazmışsın başvuruya tekrar gireceksin ordan güncelleyeceksin faaliyet konusunun kodunu felan. ozaman olacak yada il çevreden senin girdiğin faaliyet konusunda sana görüş yazısı verebilirler mi diye görüşeceksin.

@aldemir072

Merhabalar; @aldemir072 konuda direk sıkıntıyı bilen sen oldun :D.Evet hata bende ama İl Md'de düzeltebileceğimi zannederek red vermedi,fakat tabi portala girilemediği için ve tekrarda gfb başvurusu yapılamadı için beklemek zorunda kalacağız.Bugün aradım ama görüşeceğim insanalar izin almışlar.İlgilendiğin için teşekkürler..

gfb başvurus yaptıgın için ilgili alanı senin değiştirmen mümkün değil. tansel bey ile görüş değiştirsin.

geçici faaliyet belgesi başvusunda bulundum fakat eksiklikte belirtilen bir veriyi girmeyi unuttum demiyelimde sistemden düşmem sebebiyle girdiğim fakat bu düşme sürecine geldiği için kaydolmayan entegre tesisin kapasitesini girmemişim. bununla ilgili bir daha red yemek istemiyorum bunu nasıl düzeltebilirim. hiç bir imkanım yok mu? aksi bir durum yol su elektrik olarak dönecek bana... sabahtan beri sığınamıyorum...