Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici faliyet belgesi başvurusu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Kübra Temiz tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Temiz

Kübra Temiz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bir konuda yardıma ihtiyacım var.
    Çevre görevlisi belgem olduğundan dolayı çalışmakta olduğum şirketin çevre izni başvurusunu yapmak istiyorum. Bunun için firmamın tesis kaydını yaptım, bakanlığa bildirerek şifresini aldım, kendimi çevre görevlisi olarak yazılım portalından ekledim, işletme protokolünü yaptım sgk girişimi mobil imzamla imzalayıp yükledim.. Geçici faaliyet belgesi başvurusu kısmına geldiğimde tesis için yetkili görünmüyorsunuz diyor.
    Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmam gerekiyor ?

Geçici faliyet belgesi başvurusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici Faliyet Belgesi Reddedilmesi

Geçici Faliyet Belgesi Reddedilmesi 2. seferden sonra 6 ay baş vuru yapılamıyor, peki 1 kere baş vurduk eksiklik geldi, düzeltip gönderdik yine red geldi, 2. redden sonra direk bitiyor mu yoksa tekrar yükleme şansı veriliyor mu? Yani 2. redden sonra düzeltme şansı veriliyor mu, direk bitiyor mu? şimdiden teşekkürler arkadaşlar
  2. Çevre İzni ve Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusu İçin Gereken Ortak Belgeler

1- ÇED Olumlu yada Gerekli Değildir Kararı (ÇED’ e tabi tesisler için) veya ÇED’ e tabi olmayan tesisler için kapsam dışı olduğunu gösterir yazı. 2- 3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında; 2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden...
  3. geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname, 2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak; -İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan...
  4. Geçici faaliyet belgesi başvurusu

Merhaba, Bir firmanın GFB başvurusunu yapacağım. Ancak GFB iptali nedeni ile başvuru yapıyorum. Ortak belgeler kısmına gelindiğinde yüklemem gereken belgeler bölümünde "belge iptali nedeni ile yenileme dekontu" diye bir bölüm var buraya nasıl bir belge yüklemem gerekiyor?
  5. Çevre görevlisi belgesi başvurusu

31.12.2013 tarihinde mesai saati içersinde çevre görevlisi belgesine başvurumu tamamladım. bu yeni çıkan sınavlı yönetmelik 01.01.2014 tarihinden sonraki başvurular için mi geçerli.. yani kısacası başvurum onaylanırmı.. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..