Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Merve Hatice

Merve Hatice CMNet Üyesi

2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak;
    -Yapı kullanma izin belgesi
    -İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,
    2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
    -İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası, su faturası ve benzeri)
    -İşletmede 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,

BENİM ELİMDE MERMER RUHSATINA SAHİP Bİ MADEN OCAĞI VAR VE YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ İSTENMİYO GFB EKLERİNİ TAMAMLARKEN YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ YERİNE NE KOYMALIYIM???

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
    -İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası, su faturası ve benzeri)
    -İşletmede 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,

3. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

Cevap: geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

Bunlar geçici tesislerdir maden kanuna göre. Maden kanununun ilgilimaddesini baz alarak bir dilekçe ile ilgili birime başvuruda bulunup yapı kull. belgesinden muaf olduuna dair bir yazı alabilirsin.

geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz??? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici Faliyet Belgesi Reddedilmesi

Geçici Faliyet Belgesi Reddedilmesi 2. seferden sonra 6 ay baş vuru yapılamıyor, peki 1 kere baş vurduk eksiklik geldi, düzeltip gönderdik yine red geldi, 2. redden sonra direk bitiyor mu yoksa tekrar yükleme şansı veriliyor mu? Yani 2. redden sonra düzeltme şansı veriliyor mu, direk bitiyor mu? şimdiden teşekkürler arkadaşlar
  2. Çevre mühendisliği öğrencisiyim yardımcı olurmusunuz?

iyi geceler ben akdeniz üniversitesinde okuyorum 2. sınıfı bitirdim.Bir kaç sorum olucak yardım ve tecrubelerinizi aktarmanızı istiyorum.Öncelikle ben yandal inşaat mühendisliği ve acıköğretim işletme okuyorum.Yandal inşaat müh. ve işletmenin ileride iş hayatımda bir faydası olur mu?olursada ne gibi faydaları olur?yüksek lisans için ne önerirsiniz? ortalamam 3,00 yakını dahada yükseltmelimiyim...
  3. Geçici faaliyet belgesi

merhaba arkadaşlar danışmanlığını yaptığım tesis EK-2 1.2.2 ve Ek-2 2.5 maddelerine girmekte gfb başvurusunda ek-2 seçip bu ikisini mi seçmem lazım yardım acil.....
  4. Geçici faaliyet belgesi

Merhabalar ; GFB başvurusu esnasında benden istenen bildirimde şu istenmektedir.Hem dekont isteği hem de bu madde için ek belge istemektedir.Dekontu zaten belli 700 TL yatırılacak ve sisteme yüklenecektir. Ancak bu işlemle ilgili diğer istediği İL md uygunluk yazısı için istenen belge isteği ne onu anlayamadım.Gelen bildirim aşağıdaki gibidir: ''İşletmenin ÇKAGİLHY Ek 2 listesi kapsamındaki...
  5. Geçici faliyet belgesi başvurusu

Merhaba arkadaşlar, Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Çevre görevlisi belgem olduğundan dolayı çalışmakta olduğum şirketin çevre izni başvurusunu yapmak istiyorum. Bunun için firmamın tesis kaydını yaptım, bakanlığa bildirerek şifresini aldım, kendimi çevre görevlisi olarak yazılım portalından ekledim, işletme protokolünü yaptım sgk girişimi mobil imzamla imzalayıp yükledim.. Geçici faaliyet...