• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gecikmiş staj başvurusu

hazeldogan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
EMTA GROUP
Arkadaşlar benimle aynı dertten muzdarip olan arkadaşlarında bilgisi olsun aynı hatayı tekrarlamayalım ve tecrübeli meslek arkadaşlarıma danışmak amacıyla bu konuyu açıyorum.
Sıkıntı şu ki; bu yaz yapmam gereken işletme staj başvurusunu son ana bıraktım (vize -proje vs karmaşasından dolayı ) aklıma hiçbir çare gelmiyor kabul edilir mi yada nereye başvurmalıyım hiç bir fikrim yok Gebze - Kocaelide ikamet etmekteyim. Lütfen çözüm önerilerinizi bekliyorum. Daha başvurmamış arkadaşlarımız var ise lütfen elinizi çabuk tutun ..

Organize sanayi bölgelerine gidip yönetimleriyle konuşun, büyük ihtimalle arıtması vardır staj talep edin. Aynı şekilde büyük fabrikalar. Ayrıca İSKİ de gidin birebir şansınızı deneyin, durumunuzu anlatın ve yardım isteyin.

Bir diğer çarede işletme stajı olarak ofisde staj yapılmasını kabul ettirebilirseniz okulunuza bir sürü danışmanlık firması var birebir onlarla görüşün. Bu biraz zor bir ihtimal gibi gözüküyor tabi.

İski de hiç bir şansın yok maalesef başvuruların ilk gününde kontenjan doluyor zaten şu zamana hele imkanı yok.Çevre ve şehircilik bakanlığı istabul il müdürlüğüne bak istersen sanırım hala alım yapılıyor.Kocaeli demişsin ben Istanbul önerdim ama belki kalma imkanın olur paylaşmak istedim.Kolay gelsin :)

Hazel hanım size İski yi tavsiye ederim, yani genelde iski nin tesisleri taşaron firmalar işletir bu firmalar da stajer adaylarını kabul ediyorlar. Size direk İski Paşaköy İleri biyolojik atıksu arıtım tesisine uğrarsanız size orada aydın bey yardımcı olacaktır.

teşekkürler arkadaşlar bugün gosb atıksu arıtma ve makine takım endüstri aş başvurdum umarım halledebilirm :) birde mass arıtmaya gittim fakat tanıdıkk olmadığı için kapıdan bile giremedim diyebilirim . Anlayacağınız staj için bile dayınız olması gerekiyor arkadaşlar bütün gün organizedeydim. Güvenlik görevlisi beyefendi sağolsun daha çok yardımcı oldu diyebilirim :)