• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geçim sıkıntısı olmasa hangi işi yapardınız?

Geçim sıkıntınız olmasa hangi işi yapardınız?

• Kullanılan toplam oy
    137
Sanırım çocuklarla ilgili birşeyler yapmak isterdim gönüllü anaokulları eğitimleri yada vakıf falan ama şimdi kendi yaramazlarım var onlara eğitmenlik yapıyorum :D

valla ben iş yapmazdım. şu baba parasıyla yaşayanlar gezip tozanlar var ya babasının kayda değer parası yüzünden tepeden inme genel müdür olanlar gibi ya da mini mini bir köpek alıp o memleket senin bu memleket benim gezer gezer dururdum. sonra sanki işten gelmiş gibi ah bu gün bir gezdim ki sormayın çok yoruldum der biraz eğlenmeye giderdim sonra yatar uyur öğlen kaldığım yerden devam ederdim.

Çiğdem Hanıma katılıyorum, köpek konusu hariç:)
Teşekkürler

Benim gönlümdeki uğraşı ankette yok ama bunlardan ressam, yazar ve müzisyen olmak konusunda hevesli oldum hep. Ama asıl eğlenceli olanı çocukluğumdaki gibi elime geçen alet edevatı kurcalar durur, tasarımla ilgili bulduğum bütün eğitimlere katılır, abuk sabuk ürün prototipleri yapardım herhalde :D

O memleket senin bu memleket benim gezen, farklı kültürler farklı yemekler tadan bir muhabir olup; bu işte kendimi ispatlamak ve daha sonra ulusal bir kanalda formatını yurt dışından aldığım bir sürü program yayınlayarak paraya para dememek isterdim :) (Tanıdık mı geldi? :p)

bir insanın dünyaya geliş amacı vardır; eğer yeterince zamanımız ve imkanımz olsaydı,mantıklı olan,bunları yapmaya çalışmaktır.

üniversitede TOMSED tarafından düzenlenen eğitimelere katılarak Formula 1 ve ralli lisanlı gözetmenlık yaptım bazı mahalli yarışlara lisanlı olarak kendı araçımla yarıştım ama türkiyede motorsporları bazında çok zayıf oldugundan daha düzgün bir işte çalışmam gerekli artık zaman kalırsa hobi olarak devam ediceğim yada bir açık bulabilirsem ralli pilotu olurum ....

Kesinlikle küçük bir lokanta açar keyfime bakardım. tabi öncesinde aşçılık okurdum ve birbirinden leziz yemekler sunardım...oof oof geçim sıkıntısı.. :)

Dansçı olmak için konservatuara başvurmak istedim ama ailem şiddetle karşı çıkmıştı, senelerdir anadolu lisesinde dansçı olmak için mi okuyorsun diye... Keşke karşı çıksaymışım...:(

dünyayı gezen bir kaşif olmak milyonlarca fotoğraf çekmek isterdim..

Bende önce olan varmı bilmiyorum ama dağlarda çoban olabilirdim. Güttüğüm koyun sayısından başkası bağlamazdı beni. Bir kangal köpeğim olurdu. Bir de köyde sevdiğim kız. Öyle kavalla filan da uğraşamam.

Müzik hayatıma devam ederdim !! Yada beni altyapıya isteyen futbol takımlarından birinde oynuyor, hatta avrupa falan da yapmış olabilirdim :)

@CMNet Okuru

çoban olsaydın daha fazla kazanırdın ve bazıbozuk yaylalarda çalışabilecek, oba-otağ-yayla konularında en az 5 deneyimli çevre mühendisi aranıyor diye ilan verebilecek lüksün olurdu ve hatta
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
de açılan "geçim derdi olmasaydı hangi mesleği yapardınız sorusuna" çevre mühendisi derdin:)