Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gelecekte toplu taşıma sistemi

Konu, 'İlginç Mühendislik Projeleri' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Gelecekteki Toplu Taşıma Sistemi Projesi

jZuSU0E1HIU

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Süper bir şey bu. :)

3. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

çok güzelmiş gerçekten

4. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

birde böylesi var
    vGjG1cKfpXs

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Güzelmiş ama ben jetgiller gibi olacağına inanıyorum :)

Gelecekte toplu taşıma sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Antalyada TOPLU Taşıma Ücretleri.

Antalyada olan ve antalyaya tatile gelmek isteyenlere önemle duyurulur. dün itibariyle toplu taşıma ücretlerine zam gelmiştir. kartlı kişilere 1.4 lira olan fiyat 1.7 lira olmuştur. Ve en güzelini sona bıraktım. Kartsız binimlerde ise fiyat 2.5 lira olmuştur. Tatile çıkmak isteyenler tatil masraflarının yanına bir o kadarda yol masrafı koyarlarsa iyi olur. Bu talep şöforlerden gelmiştir....
  2. Gelecekte işyerimize elektrikli uçan araç "Velocopter" ile gideceğiz.

Alman firması E-Volo firması tarafından üretilen ve Volocopter adı verilen konsept, yenilikçi olmasının yanı sıra elektrik kullanımı ile de çevreci bir buluş. 80 kilogram ağırlığa sahip Volocopter tüm enerjisini elektrik ile karşılıyor. İniş ve kalkışını tıpkı bir helikopter gibi dikey olarak yapan Volocopter geçtiğimiz günlerde havada 1 dakika 30 saniye uçurularak test edildi. 2 yıl sürecek...
  3. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  4. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  5. Toplu belge paylaştırma seçeneği?

Merhabalar... Bir tat + gdt lisanslı firmada çalışmaktayım. Aylık bildirimleri girdikten sonra belge paylaşımı yapmak tek tek çok zaman alıyor. Bunu toplu halde yapmanın bir yolu yok mu?? Ya da neden böyle bir seçenek eklenmiyor anlamıyorum. Bu konu hakkınd a bilgi verirseniz sevinirim.