Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Gençler, yardım edin"

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Hakan Güngördü tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Güngördü

Hakan Güngördü CMNet Üyesi

Rio+20 Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı için Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri gençlerden yardım istedi.

slide.jpg

Rio+20 Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı öncesinde Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon gençlere çağrı yaptı. Ban Ki-moon sürecin daha etkili ve hızlı yürüyebilmesi için gençlerin katkılarını istedi. Ban Ki-moon, "Müzakereler beklediğimden daha yavaş ilerliyor. Bu yüzden size ihtiyacımız var. Rio'da sağlanacak anlaşma okyanuslarımızı koruyacak ve şehirlerdeki hayat standartlarını yükseltecek; bu da gezegenimiz için ilerleme anlamına geliyor" dedi. Ban Ki-moon, gençlerden BM gençlik girişimlerine katılmalarını, hükümetlerine konferanstan beklentileriyle ilgili çağrıda bulunmalarını, mesajlarını sosyal ağlar vasıtası ile yaygınlaştırmalarını ve okullarında ve çevrelerinde konuyla ilgili etkinler düzenlemelerini istedi. Rio+20 Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı kapsamında 15-22 Haziran 2012 tarihleri arasında 500’den fazla yan etkinlik yapılacak.

"Gençler, yardım edin" konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaspesky internet security 2011 1 yıllık lisans acele edin

http://www.buzz99.com/1745/kaspersky-internet-security-2011-free-1-year-license-key-chinese-edition/#more-1745 buradan promosyon sayfasına gidin ilk formda emallerinizi yazın ikinci bölümde yandaki sayıları captchayı girin daha sonra lisansınızı alın kaynak:http://www.buzz99.com
  2. Malzeme dersi yardım edin lütfen

Arkadaşlar soruyu çözüp,milimetrik kağıda çizmemiz gerekiyo ama ben hiç birşey anlamadım dersten de sorudan da yardımcı olabilir misiniz lütfen...
  3. Reaktör sayısı arttıkça arıtma verimi neden artar?

Tam karışımlı reaktörler için;10 adet seri bağlı reaktör ve 15 günlük bekleme süresi için arıtma verimi %41 iken,5 adet seri bağlı ve 15 günlük bekleme süresi için arıtma verimi %25'e düşüyor bunun sebebi ne olabilir sizce ?yardım ederseniz çok sevinirim sağlıcakla kalın.(öğrenciyim:)) Kendimi anlatamadıysam bir örnek vereyim;1 reaktörden oluşan sisteme suyu aldık ve atıyorum 3 saat beklettik...
  4. Hayal edin ..! :)

Yıllar sonra bir arkadaşınız aradı - "Arkadaşım nasılsın ? Hayat nasıl gidiyor ? İş durumun nasıl ? " dedi Sizde ; - "Her şey süper :harika: mükemmel bir işim var :hhhhhh:" dediğinizi düşünün . Peki işinizi mükemmel kılmaya sebep olan; 1-) Günlük çalışma saatiniz ne olurdu ? 2-) Aylık kazancınız ne olurdu ? 3-) Bu mükemmel iş kendi işinizin mi olmasını isterdiniz ?