Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Genel Hava Kirleticileri

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Genel Hava Kirleticileri dokumanlarını içermektedir..Ayrı ayrı ve word formatındadır.

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dökümanların hiç değilse giriş bölümlerini yazsanız indirecekler açısından bilgilendirici olur.
    Teşekkür ederim.

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

azotdioksit,kükürtdioksit,karbonmonoksit,ozon,toz partikül madde,kurşun,sera gazları,atmosfer başlıklarını içermektedir ..

Genel Hava Kirleticileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Kirliliğine Genel Bakış

Atmosferi meydana getiren gazların karışımlarından oluşan hava, canlı organizmanın yaşam sürecindeki en önemli ögelerden biridir. Bir insanın günde yaklaşık olarak 2.5 lt. su, 1.5 kg. besin, 10 - 20 m3 hava gereksinimi vardır. Açlõğa 60 gün, susuzluğa 6 gün dayanabilen insan, havasızlığa ancak 6 dakika dayanabilmektedir. İnsan, hayvan, bitki veya eşyalara zarar verebilecek miktarlarda toz,...
  2. Çmo genel üye toplantısı

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA SAAT: 19.00 YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2 Tünel / Beyoğlu Tel: 0 (212) 245 89 15 E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı...
  3. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  4. ISG Genel Prensipler

Baş iş müfettişi Şakir Aksu tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  5. Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi

arkadaşlar çok acil araçlarda veya taşıtlarda iç ortam hava kalitesiyle ilgili bir tez makale bulmam lazım bana yardım edebilcek biri var mı :(