• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geri dönüşüm kutuları

Ömer Faruk Taş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SELÇEV ÖLÇÜM VE ANALİZ LABORATUVARI
Tat firması olarak anlaşma yaptıgımız belediye için ambalaj atığı geri dönüşümü için iç mekan kutuları yaptırmak istiyoruz. İnternette ve forumda biraz araştırdım fakat düzgün bir firma bulamadım. Bu tarz plastik yada karton kutuları yapan firmalar hakkında bilginiz var mı. Konya ve çevre illerde.

Benim bildiğim istanbulda Plastik koli firması var (plastik olarak yaptırmayı düşünürseniz). ayrıca başka firmalarda vardır. karton olarak ova sca var fakat önerim plastik kutular daha dayanıklı karton kutular özellikle okullarda ve diğer resmi kurumlarda hemen yıpranıyor

@Ömer Faruk Taş

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Daha önce ben bu firmadan yaptırmıştım Ömer Bey; isterseniz bir inceleyin websitelerini. Plastik yaptırmıştım; kullanımları daha uzun süreli oluyor kartona nazaran..

Mehmet UÇAR Bey'e 05355781514 numaralı telefondan direkt ulaşabilirsiniz..

teşekkür ederim arkadaşlar. verdiğin numarayı aradım görüştüm. zaten kağıt ile plastik arasında çok küçük bi fiyat farkı var dediğiniz gibi plastik yaptırmak daha mantıklı.
Şu an Konya ve çevre illerde varmıdır ona bakıyorum. Bulamazsam dediğiniz yerden yaptırıcam.

Ömer bey,
Anlaştığınız YK (Yetkilendirilmiş Kuruluş)'un çalıştığı ve uygun fiyatta olan bir firma vardır elbette. Bir de onlarla görüşün isterseniz. Bizim belediyeler için gerekli olan kutu siparişini vereceğimiz yeri direkt YK buluyor ve bize bildiriyor.

Ömer Bey siz toplama-ayırma tesisinde çalışmıyor muydunuz? Ben mi yanlış anladım acaba?

Yani YK dediğimiz Yetkilendirilmiş Kuruluş'dan kasıt ÇEVKO, TÜKÇEV ve PAGÇEV'dir. Eğer belediye ile 3lü protokol yapıyorsanız/yaptıysanız (Belediye-TAT-YK şeklinde) yetkilendirilmiş kuruluş o zaman sağlar bu tarz maddi destekleri. Kafanız karışmasın da..