Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri Dönüşüm lisansı Hk.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Mustafa Bayaroğulları tarafından paylaşıldı.

 1. Merhaba arkadaşlar kağıt fabrikası kuruyoruz. FAbrika atık kağıtları geri dönüştürüp her türlü kağıt ürünleri üretecek. Fabrika şuan inşaat halinde, GFB belgesini tesis faaliyete geçtikten sonra alabiliyoruz. BUrda şöyle bi sıkıntı var fabrika tamamlandıktan sonra atık kağıdı işlemem lazım. KAnunlar yönünden kapalı durumdayız. Geri dönüşüm lisansını Bakanla görüşüp kendisi verebilirmi? böyle bir durumu yaşamış arkadaşlarımdanve bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
   
Geri Dönüşüm lisansı Hk. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansı

  merhaba arkadaslar; çalıstığım firmanın plastik ambalaj atıklarının geri dönüşümü lisansı var..tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansını da almak istiyoruz..bunun yasal prosedürü nedir?nasıl bir yol izlememiz gerekiyor??yardımcı olursanız sevinirim..
 2. Ambalaj Atıklarının Geri Kazanım Lisansı

  Merhaba Ambalaj atıklarının geri kazanım lisansı hakkında; geçen çıkan bazı tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanım tebliğinde kapsam dışı bırakılmıştı. Lisans için Ambalaj Atıkları Yönetmeliğine mi bakmalı bu konuda bilgisi olan ya da ambalaj atığı çevre lisansı alan var mı Teşekkürler
 3. Acil! 15 01 10 Kontamine Olmuş Ambalaj (Teh. Atık Geri Dönüşüm Lisansı)

  Merhabalar; 15 01 10 Kontamine olmuş ambalaj tehlikeli atıkların geri dönüşümü için(Yıkama,Solvent vs.) Bir sistem kuruyoruz önerbileceğiniz Bakanlıktan sıkıntı çıkarmayacak proses sitemleriniz varsa lütfen önermenizi rica ediyorum. Yanlı Konu Acil.
 4. Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı

  [COLOR=#4f81bd]Mrb. Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı ile ilgili işlemlerde Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi için TSE bölge Müdürlüğüne bir dilekçe ile başlamak ve ona göre gerekenleri yapmak yeterlimidir. Bununla ilgili t.siz atık geri kazanım lisansı işlemlerinde standart oluşturmamız istendi başka bir yol izledik bilgisi...