Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüşüm tesisi için fizibilite raporu

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    fizibilite raporu hazırlamam gerek.
    geri dönüşüm tesisi için hazırlayacam.Daha önceden hazırlayan arkadaşlar var mı?
    nelere dikkat etmem gerek?bir format buldum o doğrultada yapsam sıkıntı olur mu?
    iyi çalışmalar

Geri dönüşüm tesisi için fizibilite raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. geri dönüşüm tesisi

arkadaşlar mrb plastik ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisine lisans alabilmem için izlemem gereken yol nedir.en baştan anlatırmısınız. şimdiden teşekkürler
  2. Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
  3. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...
  4. Pet şişe geri dönüşüm tesisi

Arkadaşlar bildiğiniz gibi pet şişeler günlük hayatımıza fazlasıyla girmiş durumda. Bunların geri dönüşümünü sağlamak için kurulacak bir tesis maliyetini düşündüğümüzde sadece makina teçhizat düşük kapasite için 400.000 tl. diğer maliyetleride dahil ettiğimizde 600.000 lirayı bulacağını düşünüyorum. sorum şu olacak böyle bir tesiste çalışan yada bilgisi olan biri böyle bir tesisin maliyetini...