Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüşümsüz atıklar hakkında

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında dilaneryılmaz tarafından paylaşıldı.

1. dilaneryılmaz

dilaneryılmaz CMNet Üyesi

arkadaşlar merhabalar benim bir firmam bakır kablo geri dönüşümü yapıyorlar bakır teli korusun diye küçük naylon parçalarıyla kaplamışlar şu an o naylon parçaları geri dönüşüme girmiyormuş bir geri dönüşüm firması geldi bunlar geri dönüşüme girmez dedi. ne yapacağımı şu an bilmiyorum 1 ton a yakın var naylondan ne yapmalıyım acaba? bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? firma yetkilileri bunları belediyeye verirsek bize ceza keser dedi yani şu an kısacası elim kolum bağlı bekliyorum:krktm:

2. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Naylonların fotoğraflarını gönderebilir misiniz?

3. dilaneryılmaz

tabiki :)

Ekli Dosyalar:

4. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

neden geri dönüşümsüz ki , kompozit bir şey mi acaba , yoksa yağlı diye mi almak istemediler ? birkaç firmaya daha danışın derim.

5. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Bu naylonları geri dönüşüm firmalarına sorayım,alırlarsa hemen yönlendirme yaparım.

6. dilaneryılmaz

7. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

gaziantepte naylon alan çok firma var ben sana dönüş sağlarım:)

8. Ugur Ergene

Ugur Ergene CMNet Üyesi

Kirli naylonları geri dönüşüm firmaları almak istemiyorlar, hiç bir firma bulamazsanız bertaraf firmalarına gönderip bertaraf ettirmeniz yararınıza olacaktır.

9. Uğur Özalp

Uğur Özalp CMNet Üyesi

Jelatine benziyor ama eğer jelatin değilse yakın siyah duman çıkıyorsa kullanmıyorlardır pvc geri dönüşümü yapan firma arayın. Ayrıca naylon bertaraf edilmez yanlış yönlendirmeyelim bilgimiz yoksa konusmamak daha yararlı olur.

Can Elmas bunu beğendi.