Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri gelen mutluluklar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Yeni yıl hediyelerinizi seçerken bir de WWF Türkiye'nin ürünlerine bakın... Gazete kağıdı size bir kalem olarak geri gelse? Ya da bir derginin sayfaları ofisteki masanızda kalemlik olarak dursa? WWF-Türkiye’nin resmi alışveriş sitesi Panda Dükkan’dan alacağınız doğa dostu ürünlerle hem doğaya farklı bir gözle bakacak hem de WWF-Türkiye’nin doğa koruma çalışamarına katkıda bulunmuş olacaksınız. Gündelik yaşamımızda daha az tüketerek, ürünleri yeniden kullanarak ve onları geri dönüştürerek doğal kaynaklar üzerinde yarattığımız baskıyı azaltmak mümkün. WWF-Türkiye; Panda Dükkan’da yer alan doğa dostu ürünlerle doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını sağlamayı ve doğayla uyumlu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Yeni yıla girerken doğa dostu hediyelik ürünler sunan Panda Dükkan’dan geri dönüştürülmüş, geri kazanılmış ve atık miktarını azaltan ürünleri tercih ederek hem sevdiklerinize farklı, şık ve anlamlı bir hediye vermiş hem de doğamızın korunmasına katkıda bulunmuş olacaksınız. Kağıt atıklar değerlendirilerek üretilen resim çerçevelerinden, mısır nişastasından yapılan kalemlere, doğal ömrünü tamamlamış ağaçlardan yapılan bardak altlıkları, kalem, cetvel ve defterlere, yüzde 100 bitkisel ürünlerden üretilen anahtarlık, hesap makinesi, su ile çalışan saat gibi geri dönüşümlü ve bioçözünür ürünlere kadar geniş bir hediye yelpazesi Panda Dükkan’da. Hediyenizi Panda Dükkan’dan alın, yeni yılda doğaya yeniden bakın.

  ofis_001.hlarge.jpg
   
Geri gelen mutluluklar konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çöpten gelen servet

  Atıkların geri dönüşüm çalışmalarından 5 yılda 384 milyon TL gelir elde edildi. Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Lütfi Akça, Türkiye'nin atık yönetim stratejisinin en önemli ilkelerinden birisinin, ''atıkların geri kazanılması'' olduğunu söyledi. Başta Çevre Kanunu olmak üzere çevre mevzuatını oluşturan bütün hukuki düzenlemelerde atıkların tekrar kullanılmasının, materyal...
 2. Kanalizasyondan gelen koku problemi

  Merhaba; ben çevre mühendisliği öğrencisiyim.Oturduğum yerde sokaktaki kanalizasyon sisteminden geldiğini düşündüğüm bir koku problemi var.Belediyeyi aradığımda koku için yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bu kokunun giderilmesi belediyede görevli çevre mühendisinin sorumluluğumudur?Koku giderimi için neler yapılabilir?bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..
 3. Çin'den gelen yeni tehlike

  Çin'de düşük maliyetlerle üretilen iş güvenliği kıyafetleri ve malzemeleri, çok tehlikeli ve tehlikeli sınıflarında bulunan işletmeleri risklere açık hale getiriyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası'nın önemli unsurlarından biri olan iş güvenliği kıyafetleri ve malzemeleri, zaman zaman ciddi iş kazalarına yol açabilecek olaylara zemin oluşturabiliyor. Personel güvenliği ve konforu için alınan...
 4. Gıda maddesi ile gelen varillerin bertarafı

  Arkadaşlar çevre görevlisi olduğum bir gıda firması metal varillerle gliserin alıyor bu variller boşaldıktan sonra lisanslı firmaya mı verilmeli belediyeye de verebilir miyiz? Şuan bu variller hurdacıya gidiyor ne yapmalıyım.