• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb başvuru hk.

gulcan aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
akmar geri dönüşüm
Merhaba
Tesisin tam zamanlı çevre mühendisiyim. Tesise ilk defa GFB başvurusunda bulunacağız ama benim izin lisans sisteminde gfb ye başvururken 6. bölüme geldiğimde sürekli tesis bilgileri kaydedilmedi yazıyor. Ama bakıyorum bütün bilgileri kayıtlı. Nasıl çözüm bulabilirim. Acil GFB ye başvurmam lazım. Sistem hatası olma ihtimali var mıdır?

ben de reddedilen gfb ye tekrar başvuru yapmaya çalışıyorum ama sistemde sürekli başvuru mevcut görünüyor. sorun sistem kaynaklı mı diye "belge yenileme" ye tıkladım ve yeni kayıt göründü. iptal edemiyorum mail de attım ama geri dönüş olmadı

@O.GENÇ
ekran görüntüsü yapıp mail attım ama dönüş yapmadılar. danışman firma ile yapmaya çalışıyoruz, sürekli tesis bilgileri kayıtlı değil uyarısı veriyor. sıkıntı acilen gbf ye başvurmam lazım.

@gulcan aslan
Girilen verilerde hata olabiliyor. başka bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz (explorer, crome değişikliği)

@ciileem iptal nedeni ile kayıtı başlattığınızda sistemden hiç çıkmadan bütün işlemleri yapmalısınız.. izin lisansa başvurunuzun kaldırılması için mail atın bütün evraklarınız hazır olsun sistemden çıkıldıgında tekrar yükleme şansı verilmemekte..

@kırgınkız
il müdürlüğü ilgilenmedi evet,
gönder butonu çıkmıyor sadece yeni kayıt görünüyor ek belge isteği de yok

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    85.6 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    54.2 KB · Görüntüleme: 27
@ciileem dediğim gibi ben iptal nedeniyle seçmiştim ilk sistemi açtıgımda evrak yükleyebiliyrdum daha sonra sistemi kapatıp tekrar girdiğimde işlem yapamadım .. başvurumu kaldırmışlardı ve evraklarımın hazır olup sistem başlattıgımda tek seferde yükleme yapmamı söylediler faturanızda dahil hazır olmalı

merhaba Arkadaşlar,

GFB başvurusu yaparken, EK 3A da başvuru formunda üretim bilgilerini talep ediyor ve bunları kapasite raporundan almak lazım deniliyor. tesis eğer kapasite raporundan muaf ise bu bilgileri boş mu geçeceğim. sistem boş geçmeye izin vermeyeceği için '0' mı yazmak gerekir?

@O.GENÇ
şu an için kapasite raporu düzenlenemez şeklindeki bir yazısı mevcut. çed raporundaki üretimleri yazmak doğru olabilir mi? bu arada tesis faturası derken onu anlayamadım.
bahsettiğim sahada sadece iş makinaları ile maden çıkarılıp başka yerde bulunan tesise zenginleştirmeye gidiyor.

@sdagtekin fatura derken ben beton santrali v.b. tesislerden bahsetmiştir. Eğer kapasite raporu çıkarılamayacak bir tesis ise ekspertiz raporu isteyebilir il müdürlüğü. Eğer istemezse ÇEd Raporu veya PTD'de yer alan rakamları kullanmanız doğru olacaktır.