Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gfb başvuru

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

 1. Burcak Bulut

  Burcak Bulut CMNet Üyesi

  geçici faaliyet başvurusu yaparken gerekli belgeleri yükledikten sonra bir sonraki adıma nasıl geçeceğiz. son adım taahhütname ama belgeler yüklendikten sonra bu adıma nasıl geçeriz yardımcı olursanız sevinirim.
   
gfb başvuru konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çed başvuru maliyet

  çed raporu başvurularında ilk adımdan son adıma kadar maliyet ne kadar fikriniz varmı (çed gerekli tesis için)
 2. Gfb başvuru süreci

  süreç kaç gün sürmektedir bilen var mı arkadaşlar..
 3. Gfb başvuru işlemleri

  Arkadaşlar, TAT firması olarak GFB işlemlerini başlattım.Başvuru formunda işletmenin iktisadi faaliyet alanını soruyor.(NACE kodu). bu kod kapasite raporunda yazıyor ama sisteme giriş yaparken,kodu direkt giremiyorum. Ana faaliyet alanı diye seçenekler çıkıyor. Seçeneklerden hangisini seçmem gerekiyor?? TAT a uygun olanı bulamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim..
 4. Gfb basvuru muafiyetler

  GFB başvurusu yapılacak firma butun izinlerden muaf ise il müdürlüğü uygunluk dilekçesi yerine degerlendirme dilekçesi mi verilecek? Degerlendirme dilekçesi sonucunda il cevreden muafiyet yazıları alınınca gfb başvurusunda bulunulacak mı? yoksa il mudurlugu uygunluk yazısı yerine bu muafiyet yazısı mı yuklenecek?
 5. Gfb başvuru red gerekçesi

  İyi günler arkadaşlar; Hazır beton üretim faaliyeti yapmakta olan tesisimiz adına Hava emisyonu başlığı altında GFb başvurusu yaptık ve red edildi. Red edilme gerekçesi ise ; - Atuksu Arıtma Tesisi 2013/4 genelgesi proje onayı istenmeyecek durumlar başlığı adı altında (c) bendi uyarınca teknik raporun hazırlanması, Biz emisyon konusunda başvuru yapmamıza rağmen atıksu arıtma tesisi ile...