• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb başvurusu belge kaydetme

Hilal Güney

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
modern ambalaj
Merhabalar,
GFB başvurusunda yüklenmesi gereken belgeyi e-imza ile imzaladıktan sonra, belgeyi kaydet dediğimde ekteki gibi bir hata vermekte. Nedeni nedir? izinlisans@csb.gov.tr adresine mailde gönderdim ama cevap gelmedi maalesef.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı..JPG
    Ekran Alıntısı..JPG
    60.4 KB · Görüntüleme: 71
Bilgisayarım java güncellemesi yaptığında bu sorunla karşılaşmıştım. Şu şekilde giderdim belki yardımcı olur.

1. Bilgisayardaki tüm java sürümlerini kaldır. (ben e-imza programını da kaldırıp tekrar kurdum.)
2. Palma cd’si içerisinde de bulunan “java 6 update 22” ve “java 7 update 5” sürümlerini kur.
3. E-imza programını kur. (bilgisayardan kaldırdıysan)
4. Dijitalimzasetup.jar (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) kur
5. Dijitalimzasetup kurulumu hata verirse;
6. Dijital imza setup programı sağ tıkla dosyaları çıkar.
7. META-INF, egajarsetup ve org isimli 3 klasör çıkacak.
8. Egajarsetup > resources klasörü içerisindeki “executable jar file” türündeki dosyaların hepsini seç kes
9. Bilgisayar>C:>program dosyaları (x86)>java>jre6>lib>ext klasörü içine yapıştır.
10. Dijitalimzasetup tan çıkardığın 3 klasörü de Bilgisayar>C:>program dosyaları (x86)>java>jre6>lib klasörüne yapıştır.
11. 8, 9 ve 10. adımlardaki işlemleri jre7 klasörü için de uygula (Bilgisayar>C:>program dosyaları (x86)>java>jre7>lib>ext)
12. Dijitalimzasetup klasörüne çift tıkla ve “yükle” tıkla, yükleme tamamlandı yazacak.