Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvurusu hakkında.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Rıdvan Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Kılınç

Rıdvan Kılınç CMNet Üyesi

Selamun Aleykum,
    Bir tesisimiz için gfb başvurusu yapacağım ama danışman olduğunuz tesisler karşısında lütfen seçiniz kısmında firma görünmüyor ... sebebi nedir acaba ( tesisin vekaletname yüklendi ve ÇBS'de kaydı var).
    selam ve dua ile....

2. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

ÇBS de Kaydının olduğuna Eminmisiniz ?

Eğer Kullanıcı Adı ve PArolası Var İse,Sisteme bu parlo ve Şifre ile Girebiliyorsanız
    Tek Bir Açıklması var bu durumun, ONAYLI TESİSLER Listesine düşmemiştir.

Bu Durumu da ilgili İL Çevre Müdürlüğü çözer

Rıdvan Kılınç bunu beğendi.
  3. Rıdvan Kılınç

evet şifre ve parolası var çbs ye de girişi yapabiliyorum ... M. Cahit Bey çok teşekkür ederim...

4. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Bakın Şöyle Yapalım;

ÇBS Giriş
    Firma İşlemleri
    Firma Bilgilerim sekmelerini sırasıyla açın Lütfen

Aşağıda Tesislerim Sekmesinde, Tesisinizi görebiliyorsanız başka bir promlem vardır
    Tesislerim Sekmesi altında Tesis Göremiyorsanız Daha önce dediğim gibi İl Müdürlüğü Çözebilir Durumu
    Protokol İmzalamak için kullandığınız ara sekme-ÇBS deki bu Tesislerim sekmesini kullandığı içindir ki Siz İmzalamak için Listeli bir şekilde göremiyorsunuz

5. Rıdvan Kılınç

Şimdi ben yeni baktım dediğiniz gibi tesislerim sekmesinde tesis görünmüyor.. İÇŞM ile mi görüşmem gerekecek .

6. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Evet, İÇŞM tutumuna göre durum değişebilir, Gidip Şifaen de görüşebilirsiniz resmi bir yazı ile de müracaat edebiirsiniz
    Hemen düzelteceklerdir.

7. Rıdvan Kılınç

çok teşekkür ediyorum .. :)

8. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Rica Ederim

Gfb başvurusu hakkında. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iso 14001 çys başvurusu hakkında

Arkadaşlar merhaba; Tesisimize iso 14001 kurmak için çalışmalara başladık. öncelikli olarak TSE'nin vermiş olduğu eğitimlere katıldık. sonrasında TSE'den standartı satın aldık ve standartın maddelerine göre dökümanlarımızı oluşturmaya başladık. bundan sonra ne yapmamız gerekli? dökümanlarımızı doldurup tse'ye başvururken ne gibi bir yol izlemeliyiz?
  2. Gfb başvurusu

arkadaşlar merhaba, GFB başvurusu yaparken portalda ana faaliyet konusu ve nace kodu kısmında HAZIR BETON ve METAL KAPLAMA işi için listeden seçebileceğim birşey bulamadım.yardımcı olur musunuz? bir de arkadaşlar il çevre müdürlüğünden uygunluk yazısı alan firmalar GFB başvurusunu yıl başına kadar yapamazsa cezai uygulama yapılır mı?
  3. Gfb başvurusu hk.

Merhaba arkadaşlar ; Aynı ticari ünvana sahip fakat farklı isimlerle işletilen iki tesisin(parsel numaraları aynı) emisyon konulu çevre izni için gfb başvurusunu yapmam gerekiyor.Ancak bu iki tesisin sıcak su üretimi için kullandıkları kazanlarıda aynı(ortak) kazan dairesinden sağlamaktadır.İki tesis için tek bir iş akım şeması hazırlayıp, tek olarak GFB başvurusunu yapmam uygun olur mu...
  4. Gfb başvurusu

Merhaba, Uygunluk yazısını aldıktan sonra gfb başvurusu için takip etmem gereken süreci anlamamda yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise yardımlarını bekliyorum. Sanırım bir şeyleri yanlış anladım. Başvuru formu Orman Bakanlığı portalından mı İzinlisans portalından mı yapılıyor? İzinlisanstan yapılacaksa çevre görevlisi ataması yapılmadan yapılabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.