Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvurusu ile ilgili cezalar

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Kürşat Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Kürşat Yavuz

Kürşat Yavuz CMNet Üyesi

gfb başvurusunda bulunmaması halinde yapılacak cezai işlemler direkt kapama mı yoksa öncesinde para cezası varmı arkadaşlar .
    birde ceza miktarları ile ilgili 2872 sayılı çevre kanunu dışında bir yönetmelik varmıdır .

teşekkürler

2. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

3. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

4. Kürşat Yavuz

Kürşat Yavuz CMNet Üyesi

konuyu yanlış yere açmışım galiba.
    cevaplar için teşekkürler.

Tolga bey fotoğrafınız , arkadaşların ve (benim) masa başı mühendislik anlayınşından , mesleğe hoş geldiniz anlayışına
    yumuşak bir geçiş olması hasebiylen (bakımından , açısından, binaenaleyh) güzel olmuş.

anlaşılmıştır umarım

Tolga Gül bunu beğendi.
  5. Kürşat Yavuz

Kürşat Yavuz CMNet Üyesi

pınar hanım gönderdiğiniz link çevre şehircilik bankanlığına ait ama yönetmelik yada tüzük olarak bir bilginiz varmı.
    malum danışmanlık denince insanlar yönetmeliklerle belgelendirilmesini istiyor.
    tolga beyin gönderdiği linktede bulamadım ben

teşekkürler

Gfb başvurusu ile ilgili cezalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gfb başvurusu

gfb başvurusu yapalı 30 iş günü oldu ve başvurumuz sonuçlanmadı bu durumda ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı ?
  2. Gfb başvurusu

gfb başvurusu yaparken gereklı belgelerı yukledıkten sonra imzalarken explorer dusuo acaba portal da sorun mu var.
  3. Gfb başvurusu

arkadaşlar merhaba, GFB başvurusu yaparken portalda ana faaliyet konusu ve nace kodu kısmında HAZIR BETON ve METAL KAPLAMA işi için listeden seçebileceğim birşey bulamadım.yardımcı olur musunuz? bir de arkadaşlar il çevre müdürlüğünden uygunluk yazısı alan firmalar GFB başvurusunu yıl başına kadar yapamazsa cezai uygulama yapılır mı?
  4. Gfb başvurusu hk.

Merhaba arkadaşlar ; Aynı ticari ünvana sahip fakat farklı isimlerle işletilen iki tesisin(parsel numaraları aynı) emisyon konulu çevre izni için gfb başvurusunu yapmam gerekiyor.Ancak bu iki tesisin sıcak su üretimi için kullandıkları kazanlarıda aynı(ortak) kazan dairesinden sağlamaktadır.İki tesis için tek bir iş akım şeması hazırlayıp, tek olarak GFB başvurusunu yapmam uygun olur mu...