Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvurusu sırasında kordinatları güncelleme sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında F.Kansu tarafından paylaşıldı.

1. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

arkadşlar GFB başvurusu yaparken tesis kordinatlarını güncelle kaydet tıkladığımda .
    ne bir katman nede bir harita geliyor bi bilgisi olan var mı arka.
    yardımlarınıza ihtiyac vardır. :(

kordinat girşi yap diyorum . utm tıklıyınca ekdeki resim cıkıyor.

yardımlarınızı bekliyorum :( ...!!!!!!

Adsız.jpg

2. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

bazen internet tarayıcılarından kaynaklı olabiliyor. internet explorer 10 kullanıyorsanız onda dediğiniz gibi katmanlar çıkmıyor. ie9 veya chrome kullanırsanız sıkıntı olmayacaktır

3. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

teşekkürler şimdi hemen deniyorum

teşekkürler bilgilendirme için artık yapıyor. iyi çalışmalar :)

Gfb başvurusu sırasında kordinatları güncelleme sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mülakat sırasında yapılmaması gerekenler

Mülakat sırasında çok az bir sürede görüşmeyi yapan kişiye ne kadar akıllı, yetenekli, kendine güvenli olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Bu kısa sürede hata yapmamalısınız. Peki hata yapmamak için en çok dikkat etmeniz gereken noktaları biliyor musunuz? Konuşma tarzınız önemli Görüşme sırasında sadece ne söylediğinizin değil, nasıl söylediğinizde önemli olduğu unutulamamalısınız. İyi...
  2. Faaliyet sırasında çed alınır mı?

Çalıştığım firma faaliyette olan bir firma ve ÇED gerekli değildir belgesi yok. Alması gerekecek mi? Bu belge olmadan nasıl faaliyete başladı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. izin ve lisans için işletmenin sağlaması gereken şartlarda değişiklik ve güncelleme

tehlikesiz atık geri kazanım , ömrünü tamamlamış ara geçici depolama ve işleme, hurda metal işleme ve tehlikeli atık ara depolama konularında değişiklik yapılmış ve diğer konularda ise güncelleme yapılmıştır bilginiz olsun arkadaşlar.
  4. Elektronik imza sisteminde güncelleme

Sayın üyeler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzinleri ve Lisanslar sistemi elektronik imza bölümünde güncelleme yapılmaktadır. Güncelleme işlemi öğleden sonra tamamlanacaktır. Bilgilerinize..
  5. Atık ambalaj sistemi firma güncelleme

Herkese kolay gelsin Tat olarak lisansımız yarın bitecek bu sebepten GFB aldık atık ambalaj sisteminde aldığımız GFB yi sisteme nasıl girebilirim firma güncelle butonundan firma lisansları bölümüne tıklıyorum gereken bölümleri dolduruyorum ama ilerle veya kaydet butonu göremiyorum firma güncellemesi yapan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?