• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Sevtap Şanseçer

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 2 gündür bi tesisi için gfb başvurusu yapmaya çalışıyorum gerekli belgeleri yüklüyorum fakat ilerleyemiyorum:( ilerle butonu çıkmıyo dolayısıyla başvuru yapamıyorum daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Konuyu ilgili bölümde acsanız yardım alam şansınız çoğalır..dikkat ederseniz ana sayfa da iş ilanları kısmında sizin konunuzda cıkmakta.!!

yükllüyorsun fakat kaydetmiyor olabilirsin

Bende şuan bir tesisin GFB başvurusunu yapıyorum ve aşama sayısı 10 a çıkmış ve 8. aşamada D/R kodları die bir bölüm var ambalaj atığı toplama ayırma tesisi için R13 kodu uygunmudur?
Geri Kazanım İşlemleri
R13-----------------R1 ila R12 arasında belirtilen işlemlerden herhangi birine tabi tutuluncaya kadar atıkların depolanması (atığın üretildiği alan içinde geçici depolama, toplama hariç)

İzin denetim dairesi başkanlığı na telefon edin yardım merkezi sizinle ilgilenir Can Bey,Murat Bey veya Yalçın Bey ile görüşün sanırım sorununuz çözümlenir.