Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevtap Şanseçer tarafından paylaşıldı.

1. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Arkadaşlar 2 gündür bi tesisi için gfb başvurusu yapmaya çalışıyorum gerekli belgeleri yüklüyorum fakat ilerleyemiyorum:( ilerle butonu çıkmıyo dolayısıyla başvuru yapamıyorum daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Cevap: Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Konuyu ilgili bölümde acsanız yardım alam şansınız çoğalır..dikkat ederseniz ana sayfa da iş ilanları kısmında sizin konunuzda cıkmakta.!!

3. c.s.gül

c.s.gül CMNet Üyesi

yükllüyorsun fakat kaydetmiyor olabilirsin

4. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

hayır,kaydediyorum aynı zamanda neden ilerlemedigini anlamıyorum:(

5. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Bende de aynı sorun olmuştu. Ama sonradan tekrar tekrar deneyince oluyor.

6. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

Bende şuan bir tesisin GFB başvurusunu yapıyorum ve aşama sayısı 10 a çıkmış ve 8. aşamada D/R kodları die bir bölüm var ambalaj atığı toplama ayırma tesisi için R13 kodu uygunmudur?
    Geri Kazanım İşlemleri
    R13-----------------R1 ila R12 arasında belirtilen işlemlerden herhangi birine tabi tutuluncaya kadar atıkların depolanması (atığın üretildiği alan içinde geçici depolama, toplama hariç)

7. keops

keops CMNet Üyesi

İzin denetim dairesi başkanlığı na telefon edin yardım merkezi sizinle ilgilenir Can Bey,Murat Bey veya Yalçın Bey ile görüşün sanırım sorununuz çözümlenir.

8. Arif Doğan

Arif Doğan CMNet Üyesi

son olarak yüklenmesi gereken belgelerde eksiklik varsa açılmıyor olabilir.

Gfb başvurusu yapamıyorummm!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gfb başvurusu

gfb başvurusu yapalı 30 iş günü oldu ve başvurumuz sonuçlanmadı bu durumda ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı ?
  2. Gfb başvurusu

gfb başvurusu yaparken gereklı belgelerı yukledıkten sonra imzalarken explorer dusuo acaba portal da sorun mu var.
  3. GFB Başvurusu

Merhabalar arkadaşlar, Şirketim adına 6 ay önce GFB başvurusunda bulunmuştuk ancak denetlemeye geldiklerinde 2 adet deve boynu baca sebebiyle başvurumuzu kabul etmediler. Şu anda da davlumbazlarımız da bir tadilat söz konusu ve deve boynu bacalardan 1 tanesini yenileyerek direk çıkışı verdik. 2. deve boynu baca ise halen durmakta. Emisyon ölçümleri ise tadilat gören ve 1 deve boynu olarak...
  4. Gfb başvurusu

arkadaşlar merhaba, GFB başvurusu yaparken portalda ana faaliyet konusu ve nace kodu kısmında HAZIR BETON ve METAL KAPLAMA işi için listeden seçebileceğim birşey bulamadım.yardımcı olur musunuz? bir de arkadaşlar il çevre müdürlüğünden uygunluk yazısı alan firmalar GFB başvurusunu yıl başına kadar yapamazsa cezai uygulama yapılır mı?
  5. Gfb başvurusu hk.

Merhaba arkadaşlar ; Aynı ticari ünvana sahip fakat farklı isimlerle işletilen iki tesisin(parsel numaraları aynı) emisyon konulu çevre izni için gfb başvurusunu yapmam gerekiyor.Ancak bu iki tesisin sıcak su üretimi için kullandıkları kazanlarıda aynı(ortak) kazan dairesinden sağlamaktadır.İki tesis için tek bir iş akım şeması hazırlayıp, tek olarak GFB başvurusunu yapmam uygun olur mu...