Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvurusundaki eksik belgeler nasıl yüklenir?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında krrsz tarafından paylaşıldı.

1. krrsz

krrsz CMNet Üyesi

Eksiklik almış gfb başvurusundaki eksiklikler sistemin hangi bölümünde yükleniyor göremedim. yoksa elden veya kargo ile mi il çevreye vermek gerekiyor .yardımcı olur musunuz.

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Eksiklik listesini gördüğünüz sayfadan değil de GFB başvurusunu yeni başlatıyormuş gibi "GFB başvurusu"olarak giriş yaparsanız eksiklikte sizden istenen işlemleri göreceksiniz

3. krrsz

krrsz CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim @Melis Kara . ama ''Tesisin değerlendirilen ya da değerlendirme süreci tamamlanmamış olan başvurusu bulunmakta , Geçici Faaliyet Belge Başvurusu işlemleriniz gerçekleştirilemiyor!'' uyarısı çıkıyor.

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Şuan örnek olarak bakabileceğim bir tesisim de yok, eksiklik yazısının olduğu sayfa da olabilir, tam hatırlayamadım. İzin aşamasında bu şekilde görebiliyorum ama. Umarım yardımcı olacak bir arkadaş sorunuzu görür.

krrsz bunu beğendi.
  5. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

izin lisans sisteminden tesis işlemlerine gireceksiniz ve başvurularım kısmına girin ve ek belge istekleri çıkar ona girdiğiniz zaman istenilenleri tek tek yükleyin pdf formatında ve sonra yükledikten sonra değerlendirmede yazar. Benim başıma geldi bunları yaptım ve hallettim.

6. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Ek belge değil de eksiklik gelmiş Olgaç, onda nasıldı hatırlayamadım, bayağıdır GFB başvurusu yapmamışım:/

7. krrsz

krrsz CMNet Üyesi

@Olgaç Sürmelihindi teşekkür ederim ama 'başvuruya ait ek belge isteği bulunmamaktadır'' yazıyor ve o alan tıklanmıyor.

8. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

@Melis Kara bana da eksiklik gelmişti ve yüklemiştim bende.

@krrsz explorerdan girin ve o alanın olması gerekir ya da belge görüntüleyin deyin.

9. @krrsz başvurularım .................. alt kısımda eksiklik bildirim listesi çıkıyor ordan görebilirsin

Olgaç Sürmelihindi ve krrsz bunu beğendi.
  10. krrsz

krrsz CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim. Oldu. Ben direkt tesis bilgilernden girdiğim için açılmıyormuş .