Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb belgesi başvuru hatası

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hilmi Katırcılar tarafından paylaşıldı.

1. Hilmi Katırcılar

Hilmi Katırcılar CMNet Üyesi

gfb de ek belgeleri yüklerken sistem hata verıyor mobil imza ile bağlantı hatası oluyor. sebebi ve bilgisi olan arkadaşlardan ve aynı durumu yaşayan baska kişiler var mı ? sorun sıstemden mi kaynaklanıo?

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

sistem kaynaklı oldugunu düşünmüyorum. Ben Bugün yükledim sorun olmadı...

Gfb belgesi başvuru hatası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici faaliyet belgesi için başvuru

tehlikesiz atık lisansı için geçici faaliyet başvurusu yapmak istiyoruz. Acil durum müdahale planını nasıl temin edebiliriz. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar..
  2. Gfb başvuru formu okuma hatası

arkadaşlar, Eksiksiz doldurduğum Geçici faaliyet belgesi başvurusunda şu gerekçe ile ek belge istenmişti.r "Atıksu Deşarjı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi müracaatı incelenmiş ancak Geçici Faaliyet Belgesi Başvuru Formu sisteme hatalı yüklenmiş olduğundan söz konusu başvuru formu açılıp okunamıyor söz konusu formun sisteme tekrar yüklenmesi gerekmektedir." Gfb başvuru formunu...
  3. Geçici faaliyet belgesi başvuru süresi

İlgili Yönetmelik kapsamında işletmelerin en son hangi tarihte sisteme başvurularını yapması gerekmektedir? Bu konuda il müdürlüğünden bana 1 Nisan tarihinin son olduğu söylendi bu doğru mudur acaba?
  4. Geçici faaliyet belgesi başvuru eksiklik

Arkadaşlar merhaba; Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bir fikri olan veya karşısınada aynı problem çıkan arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi? Danışmanlığını yapmakta olduğum firmamın Geçici faaliyet belgesi başvurusunu yaptık ve eksiklik bildirildi, eksiklik şu şekilde; **Yapı kullanma izin belgesinde belirtilen 1990 ve 1965 no'lu parsellerin (alan büyüklükleri de tek tek...
  5. Çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi başvuru (yeşil yıldız)

Merhaba. Elinde Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi için belgeler olan yardımcı olabilir mi. Ya da eğitim notları, hazırlanan broşür örnekleri vb şeyler de yardımcı olabilir. Teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum.