Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb -lisans

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gundondu tarafından paylaşıldı.

1. gundondu

gundondu CMNet Üyesi

Merhaba,

Çevre görevlisi olarak görev aldığım geri dönüşüm tesisinin lisans yenileme işlemlerini başlatıcam. Çalışma ruhsatı olmayan bir işletme GFB 'yi alabiliyormuş. Ama ondan sonraki lisans sürecinde Çalışma ruhsatı oalmayan bir işletme lisans alabiliyor mu? Almış tesis örnekleri varsa, nasıl alınabileceği konusunda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Teşekkürler..

Ezgi,
    Çevre Müh&İş Güvenliği Müh.

Melih Coşar bunu beğendi.
  2. Nazan Pangal

Nazan Pangal CMNet Üyesi

çalışma ruhsatın yoksa lisans alamazsın, 6 ay gfb verirler sonra ruhsatı sisteme yüklemeni isterler

Melis Kara bunu beğendi.
  3. gundondu

gundondu CMNet Üyesi

Merhaba,

Yanlız GFB alındıktan sonra Bakanlığın sitesindeki Ek- 3C formunda (Çevre İzin sürecinin tamamlanmassı aşamasında sunulmaası gereken bilgi ve belgeler ) Ruhsatla ilgili bir bilgi yer almamaktadır. Ruhsatın istendiğine dair net bir ifade nerede belirtilmektedir.

Teşekkürler..

Gfb -lisans konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek Lisans

KONTAMİNE OLMUŞ TEHLİKELİ AMBALAJ ATIKLARININ BERTARAF EDİLDİĞİ BİR GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASINDA ÇALIŞIYORUM YÜKSEK LİSANSA BAŞLAYACAĞIM KONU SEÇMEK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SİZCE ÇALIŞTIĞIM YER HAKKINDA BİR KONUMU BULMALIYIM (NASIL BİR KONU OLABİLİR MESELA) YOKSA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR DAL VEYA ALAN VAR MIDIR? ŞU ALANDA PİYASA DAHA ÇOK İLERLİYO İLERDE BU SENİN İŞİNE YARAYABİLİR...
  2. Yüksek lisans

Arkadaşlar merhaba, Mühendislik yönetiminde yapılan yüksek lisansın ne gibi faydaları olabilir.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  3. izin lisans

arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
  4. Lisans

mevcut ötl geri kazanım lisansı ve tehlikesiz atık geri kazanım gfb mevcut ve lisansa başvuru yaptım. bunun yanında ambalaj atığı toplama ayırma lisansını da almak istiyoruz.. ambalaj atığı toplama ayırma başvurusunu yapmak için yanızca bulunduğunuz bölge çevre ve şehircilik il müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyor? yoksa mevcut diğer lisans konularına ambalaj atığı toplama ayırma...
  5. Izin ve lisans

merhaba arkadaşlar biz ocak ayında çevre izin ve lisansı aldık fakat atık beyan sisteminde kapasite biligilerinde hala gfb görünüyor ve ben bunu bir türlü güncelleyemiyorum ne yapmam gerekiyor acaba