Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gfb özel belgeler

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

 1. Burcak Bulut

  Burcak Bulut CMNet Üyesi

  gfb başvurusu sırasında gerekli belgelerli ekledikten sonra bir sonraki adıma geçemiyorum. ayrıca özel belgelerde arıtma tesisi proje onayını istiyor ama tesisimde atık su arıtma tesisi yok. yardımcı olabilirmisiniz demir madeni sözkonusu olduğunda nasıl bir yol izlenmelidir sonuçta çevre iznine deşarjıda dahil etmek gerekecek
   
gfb özel belgeler konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Yeni Gizli Belgeler

  Takip edenlerimiz var mı bilmiyorum ama Wikileaks bu gece yeni gizli belgeler yayınladı. ( Yayınlanan belgelerin en büyük 2. çoğunluğunu Türkiye oluşturuyor ) Anlık izliyorum yayınlanan çevirileri ve gerçekten çok iddialı şeyler var. Bu belgeler gerçek midir yoksa çok ince bir oyun mudur bilmiyorum ama yarın gazete manşetlerinde ve dünya gündeminde çok ilginç şeyler olacak gibi.
 2. Geçici faaliyet belgesi için gerekli belgeler

  Geçici faaliyet belgesi için gerekli belgeler : 1- ÇED Olumlu yada Gerekli Değildir Kararı (ÇED’ e tabi tesisler için) veya ÇED’ e tabi olmayan tesisler için kapsam dışı olduğunu gösterir yazı. 2- 3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında; 2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri...
 3. Emisyon uygunluk için hangi belgeler gerekli?

  merhaba arkadaşlar, ötl geri dönüşüm tesisi için emisyon uygunluk yazısı alacağız. il müdürlüklerinden geldiklerinde tesise ait hangi evrakları görmek istiyorlar? kapasite raporumuz çıkmadı henüz kapasite raporu olmadan emisyon il uygunluk alabilir miyiz? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
 4. Belgeler

  Arkadaşlar tesislere yapılacak olan beyan formları genel olarak hangileri? Benim tesislerim hep taş ocağı yardımcı olurmusunuz?
 5. Entegre (birleşik) denetimlerde istenen belgeler şunlardir

  Merhaba arkadaşlar, Bilgi Ek'tedir. Danışmanlığını yaptığımız firmalardan birine İl Çevre Müd. den gelen yazıdan alıntıdır.