Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

2. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Çok faydalı diye bir link yok mu :))

3. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Ah bir de atık kodları açılaydı süper olurdu :))

Özge Kılıç bunu beğendi.
  4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

atık kodları lazım ya:( onu onceden gorebılıyorduk:((

5. Sedat Azizoğlu

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sedat Bey burada yeni alınmış lisansları görebiliyor muyuz? Mesela 2012 yılında lisansını almış bir firma burada görülebilir mi?

7. Sedat Azizoğlu

Evet

8. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Sedat Bey danışman firmaları görebileceğimiz bir link mevcut mu sizde?

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

10. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

Sedat bey önceki e izin sayfasında lisanslı ve gfb alan firmalara il üzerinden seçme imkanız oluyodu,Lakin şu an o butun kullanılmamaktadır.Bu konuda hızlandırma çalışmaları düşünülmektemidir acaba?

11. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

tehlikesiz atık toplama lisansına sahip firmaların güncel listesini nereden bulabilirim? bakır atıkları için muafiyet mevcut mu?

12. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

13. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    birşey soracağım. Benim izin lisqans almış bir geri dönüşüm tesisim var. Ancak şimdi atık kodu ekletmek istiyorum. yönetmelikte
    (5) Çevre izin ve lisansı belgesi bulunan bir işletme, belgesi ekinde belirtilen ve tesisine kabul etmesi uygun bulunan atıklara ilave olarak çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi içerisinde yılda bir defaya mahsus olmak üzere mevcut prosesinde bir değişiklik yapmasını gerektirmeyecek nitelikte olan atıkların eklenmesi talebinde bulunabilir. Sunulan iş akım şeması ve proses özetinde yapılacak değerlendirme sonucunda talebin uygun bulunması durumunda mevcut çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi değişmemek kaydıyla belge yeniden düzenlenir.

yazmakta. Ancak ben bu şekilde bakanlığa başvuruduktan sonraki aşama nedir? online portalda atık kod değiişikliği bölümü var. Ordanmı yapacağım. Anlamadım bile varrmıı

14. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba, evet sistem üzerinden yapacaksınız, "atık kodu ekleme" sekmesini seçtiğinizde sizden istenilen evrakları göreceksiniz; proses özeti gibi.. Bakanlığın sayfasında atık kodu eklenmesine yönelik hazırlanacak proses özetinin formatı da mevcut. İyi çalışmalar

GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sulak alan faaliyet izin belgesi

Merhaba..Danışmanlığını yaptığımız hazır beton,kırma eleme tesislerine ve taş ocağına Orman ve Su işleri Müdürlüğünden "Sulak Alan Faaliyeti İzin Belgesi" almaları gerektiğine dair bir yazı gelmiş.Müdürlüğü arayıp sorduklarında çevre danışmanınıza verin onlar alıyor bu izinleri denilmiş ve onlarda bize verdiler yazıyı.Konuyla ilgili daha önce çalışma yapan ya da ne olduğu hakkında...
  2. Çevre İzin Belgesi Alan Tesisler

Arkadaşlar, Çevre izin belgesi düzenlenen tesislere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 1981 adet tesis http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetIzinLisansSorgula.aspx
  3. Geçici Faaliyet Belgesi Alan Tesisler

Arkadaşlar, Geçici Faaliyet Belgesi düzenlenmiş olan tesislerin listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 2653 adet tesis http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetGFBSorgula.aspx
  4. GFB ve İzinlisans Belgesi Yenilenmesi Hk. (Firma ve Ünvan Değişikliği)

Arkadaşlar Danışmanlık firmanızın yada GFB almış tesisin (başka firmaya devri gibi) hem ünvan hemde vergi nosu değişikliği varsa bu değişiklik öncelikle vergi dairesinden yapılır, yeni ticaret sicil gazetesi alınır. Daha sonra başvurusu yenilenmesi için İzinlisans Dairesi'ne resmi yazı ile müracaat edilir. İzinlisans belgesi alan tesis içinde Çevre Görevlisi kullanıcısı ile e-izin sistemine...
  5. Isg eğitimi için yetkilendirilmiş kurumların güncel listesi

Arkadaşlar Merhaba, ÇASGEM' e girip baktım ama bulamadım. 2013 yılında güncellenmiş, ISG eğitimi vermeye yetkili kurumlar listesi lazım şu an. Çasgem de aradığım listeye ulaşmak için tıklayın diyor link şeklinde ama tıklamaya izin vermiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar,