Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb yenileme işlemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

Arkadaşlar gfb iptali nedeni ile gfb yenileme işlemi yapıyorum.

Bu süre içerisinde uygunluk yazısınında yenilenmesi gerekmekte.

Önce uygunluk alındıktan sonramı gfb'nin cezalı ücretini yatıramalıyım yoksa ,

önce ücret mi yatırılmalı ,

2. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

öncesinin sonrasinin cok onemli oldugunu dusunmuyorum. önce uygunlugu alin, uygunlugu almanin akabinde de gfb ceza bedelini odeyin, zatena ayni anda sisteme yükleyeceksiniz.

3. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

Teşekkürler Tolgay bey

4. SenayKS

SenayKS CMNet Üyesi

uygunluk yazısı için başvurun ve ödemeyi de hazırlayın. Dekontu yükleyip, ardından yeni başvuru işleminizi başlatacaksınız.

5. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

Teşekkürler Şenay hanım

SenayKS bunu beğendi.
  6. Sevinç çelik

Sevinç çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar bende GFB başvurusunda bulunacam fakat belge ekliyorum imzala kaydetten sonra mobil imza ile imzalıyorum tekrar belge yüklemeye geliyor, acaba sistemde bir hata var mı yoksa imzada mı bu aralar sistemi kullanan arkadaşlar var mı?

7. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Uygunluk yazısına tekrar neden müracaat ediyorsunuz. Kapasiteniz mi prosesiniz mi değişti? Yoksa uygunluk yazısının tarihi mi çok eski.
    İptal nedeniyle gfb başvurusunda izin harcı kadar olan ücreti yatırıp, onun dekontu ile birlikte gfb başvurusu yapıyorsunuz.

Sevinç hanım zaman zaman böyle şeyler oluyor. Daha sonra tekrar deneyin.

Sevinç çelik bunu beğendi.
  8. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

uygunluk alındıktan sonra üzerinden 1 sene 6 ay gibi bir zaman geçti ,

o yüzden yenilemek istiyorum.

9. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

eger fiziki kosullarda bi degisiklik yoksa belki uygunlugu yenilemeniz gerekmeyebilir. çevre müdürlügüne bir danisin bence. belki yenilemeyin derler bosa ugrasmazsiniz.

Eger dosyanin boyutu yuksek degilse (illa 10 mb olmasina gerek yok bazen 8-9 mb da bile sorun olabiliyor) ve formata uygunsa sistemde, sikinti vardir.

Sevinç çelik bunu beğendi.