Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb yenilenmesi( kullanıcı türü değişikliği)

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Merhabalar;

  firmamızda yakıt kaynağının değişimine istinaden GFB sürecini yeniden başlatmış durumdayız.
  ancak ilk çevre belgemizi 2011 yılında almış olduğumuz ve o dönemde çevre görevlisi yada ilgili birimlerin başvuru zorunluluğu bulunmadığından sistemde tesis yetkilisi olarak görünmekteyim.

  kullanıcı türünün çevre görevlisi olarak değişimi için günlerdir bakanlığa ulaşamıyorum.

  konu hakkında paylaşımlarınızı iletebilir misiniz?

  teşekkürler
   
 2. Seda Özsoy

  Seda Özsoy CMNet Üyesi

  Mehmet Bey Merhaba,
  Firmada anladığım kadarıyla tam zamanlı çalışıyorsunuz. Tesisiniz den yetkili olduğunuza dair vekaletnameniz varsa herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.
   
 3. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  tesis yetkilisi size vekalet vermeden zaten sistem üzerinden imza atmanızın bir manası yok. mevcut durumun bir sakıncası yoktur.
   
 4. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  arkadaşlar tesis yetkilisi olarak sürece devam edemiyorum zaten. sistem buna izin vermemektedir. bu yüzden kullanıcı türünün çevre görevlisi olarak değişimi gerekli. ancak bunu düzeltmek için herhangi bir çözüm bulamadık.
   
 5. Tolgay Doğan

  Tolgay Doğan CMNet Üyesi

  tesisi sistemden üzerinden kaldirip sonra tekrar yüklerseniz sorunu halledebilirsiniz sanirim
   
Gfb yenilenmesi( kullanıcı türü değişikliği) konusuna benzer içeriklerimiz
 1. deşarj iznin yenilenmesi

  işletmelerde atıksu arıtma tesislerinde kapasite arttırımına gidildiğinde mevcut deşarj izinlerinin yenilenmesi gerekip gerekmediği konusunda bilgisi olan varmı acaba?
 2. Türkiye'de 46 kene türü yaşıyor

  Kelkit Havzası'nda başlayan ve yurt genelinden örneklerin de değerlendirildiği TÜBİTAK destekli araştırma çalışmasında, Türkiye'de yaşayan 46 kene türünün yaşadığı belirlendi. Kelkit Havzası'nda başlayan ve yurt genelinden örneklerin de değerlendirildiği TÜBİTAK destekli araştırma çalışmasında, Türkiye'de yaşayan 46 kene türünün yaşadığı belirlendi. Bunlardan 38'inin, Kırım Kongo Kanamalı...
 3. GFB ve İzinlisans Belgesi Yenilenmesi Hk. (Firma ve Ünvan Değişikliği)

  Arkadaşlar Danışmanlık firmanızın yada GFB almış tesisin (başka firmaya devri gibi) hem ünvan hemde vergi nosu değişikliği varsa bu değişiklik öncelikle vergi dairesinden yapılır, yeni ticaret sicil gazetesi alınır. Daha sonra başvurusu yenilenmesi için İzinlisans Dairesi'ne resmi yazı ile müracaat edilir. İzinlisans belgesi alan tesis içinde Çevre Görevlisi kullanıcısı ile e-izin sistemine...
 4. Atık türü

  Ekteki ilgili atığa nasıl bir prosedür uygulayabiliriz?Tekstil işletmesi makinelerinden çıkan bir atık.Fakat tekstil atığı olarak geçmiyor sanırım.