Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GIS for Environmental Decision-Making

Konu, 'İngilizce Kitap Tanıtımları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Eki Görüntüle 11839
    GIS for Environmental Decision-Making, 1st Edition
    By Andrew A. Lovett, Katy Appleton

* Publisher: CRC
    * Number Of Pages: 288
    * Publication Date: 2007-11-19
    * ISBN-10 / ASIN: 0849374235
    * ISBN-13 / EAN: 9780849374234
    * Binding: Hardcover
    * Price: $104.95

Kitabın tamamını altaki linklerde indirebilirsiniz

Kod:
    RAR Şifresi : www.cevremuhendisleri.net
    http://www.multiupload.com/NAKDMIIWM9

(Güncelle Tarihi : 14 Agustos 2009)

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

ikinci link için veirlen şifreyi yazmama rağmen açılmadı ne yapmak gerekir ki başka?

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Hazel hanım alttaki kod kısmından şifreyi kopyalayıp yapıştırın bakalım yine sorun olusucak mı? ben denedim ama anlamadım durumu? olmadı, şifresiz yüklerim.

Kod:
    www.cevremuhendisleri.net

5. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

yanlış yazarım diye kopyaladım da yaptım ama açamıyorum :( tamda ihtiyacım olan bir kitap ne zamandır arıyorum tekrar denicem umarım olur.

6. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Gonca elle yazmayı dene kopyala yapıştırda bu tür sorunlar sıkça çıkıyor...

7. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

yok sorun internetteymiş sanırım bir ara indirirken bağlantı kopmuş :) sonunda açıldı

GIS for Environmental Decision-Making konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Environmental Chemistry

Environmental Chemistry Seventh Edition Stanley E.Manahan Lewis Publishers You can download file from link which is shown below... http://rapidshare.com/files/178293390/EnvironmentalChemistry.pdf.html
  2. Environmental Technologies

[SIZE="3"][COLOR="Red"] Environmental Technologies Edited by E. Burcu Ozkaraova Gungor ISBN 978-3-902613-10-3, 268 pages, Publishing date: January 2008 This book on Environmental Technology takes a look at issues such as air, soil and noise pollution problems, environmental quality assessment, monitoring, modelling and risk as- sessment, environmental health impact...
  3. Environmental Finance: A Guide to Environmental Risk Assessment and Financial Product

[COLOR="Red"][SIZE="2"]Environmental Finance: A Guide to Environmental Risk Assessment and Financial Products Author(s): Sonia Labatt, Rodney R. White Publisher: Wiley Date : 2002 Pages : 384 Format : pdf OCR : Quality : Language : English ISBN-10 : 0471123625 ISBN-13 : 9780471123620 Product Description "Environmental Finance provides...