Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

global ısınmayı önleme birimi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

konuyu nerede açacağımı bilemediğimden dolayı küresel ısınmayla ilgili olduğundan bu bölüme açıyorum.

global ısınmayı önleme birimi yada Climatic Research Unit sanırım buda ingilizcesi bu birimle ilgili 'TÜRKÇE' bilgiye ihtiyacım var. nedir amacı nedir bilen arkadaşlar burada paylaşabilirler mi? teşekkürler.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

global ısınmayı önleme birimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Water: Global Common And Global Problems

Water: Global Common And Global Problems By Velma I. Grover Publisher: Science Publishers Number Of Pages: 533 Publication Date: 2006-04-30 ISBN-10 / ASIN: 1578084091 ISBN-13 / EAN: 9781578084098 [COLOR="Red"]Buradan indirebilirsiniz.
  2. Küresel Isınmayı Yavaşlatmak!

Küresel ısınma boyutlarının daha kötü kontrol edilemez duruma geleceği bildirildi Dünyada yenilenemeyen fosil kaynaklara dayalı geleneksel endüstriyel üretim ve tüketim ve onların doğada eriyemez katı ve sıvı atıkları artmaya devam ettiği sürece, küresel ısınma boyutlarının daha kötü kontrol edilemez duruma geleceği bilinmektedir. 'Küresel Isınma' ve...
  3. Küresel Isınmayı Yavaşlatmak!

Dünyada yenilenemeyen fosil kaynaklara dayalı geleneksel endüstriyel üretim ve tüketim ve onların doğada eriyemez katı ve sıvı atıkları artmaya devam ettiği sürece, küresel ısınma boyutlarının daha kötü kontrol edilemez duruma geleceği bilinmektedir. 'Küresel Isınma' ve küresel ısınmanın tetiklediği 'Su' sorunları giderek artacağı gerçeği ile yüz yüzeyiz. 'Gelecekteki en büyük küresel...
  4. Hükümet Küresel Isınmayı Konuşacak!

Küresel ısınmaya karşı hükümet harekete geçiyor. Enerji Bakanı Hilmi Güler, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe ve Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Türkiye'nin durumunu ele almak üzere bugün bir araya gelecek. Toplantıda bakanlar kendi alanlarında neler yapılabileceğini anlatacak, Türkiye'nin geldiği son nokta tartışılacak. Ardından da her bakanlıktan altışar bürokratın katılımıyla...