Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Göcük altında kalan işçi 10 saat sonra kurtarıldı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Haramidere'de ki Beysan Sanayi Sitesinde yapılan inşaat çalışması sırasında göçük altında kalan Kadir Yeşersin (37) itfaiye ve ambulans ekiplerinin çabalarıyla, 10 saat sonra göçük altından çıkartıldı.
    slide.jpg
    Göçük altından çıkarılan işçi Yeşersin'in sağlık durumunun iyi olduğu gözlendi. İşçi Yeşersin, Bakırköy Devlet Hastanesi'nin acil servisine kaldırıldı.

(CİHAN)

Göcük altında kalan işçi 10 saat sonra kurtarıldı konusuna benzer içeriklerimiz
    Fatih Özcan
  1. Yük Altında Durma / Keep out from under crane load

Yük Altında Durma / Keep out from under crane load (Tamamen kendi çizimimdir. Sıfırdan yaptım bu çalışmayı. Aynı çözünürlükte dosya bulmanız zor, ben bulamadım.)
  2. Tuğba Cabi
  3. İşin altında ezilmek..

Rekabetçi iş ortamının ağırlığını iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, işyerleri gün geçtikçe daha şiddetli çatışmaların ve bireysel çekişmelerin sahnesi haline gelebiliyor. Bir çok araştırma sonucunda da karşımıza çıkan sonuç, son zamanlarda çoğu çalışanın, olması gerektiğinden çok fazla ve zor şartlar altında çalıştığını düşündüğü. Özellikle birden fazla işte çalışanların en önemli...
  4. Fatih Özcan
  5. Antarktika'nın 4 km altında dev göl bulundu

Rus bilim adamları, Antarktika'da deniz seviyesinin yaklaşık 4 kilometre altında tarih öncesi döneme ait devasa bir buzulaltı gölünü ortaya çıkardı. Rus Arktik ve Antarktik Araştırmalar Merkezi (AARI), 20 yıldan fazla süren delme işlemlerinin ardından Rus ekibin Pazar günü Vostok Gölü'ne ulaştığını açıkladı. Bilim dünyasında büyük heyecana yol açan keşfin, dünya yüzeyinin altındaki kadim ve...
  6. Yasemin Aslantürk Çebi
  7. Ambalajların geri dönüşümüyle 21 milyon ağaç kurtarıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 2012 yılında 1 milyon 252 bin 117 ton kâğıt ambalaj atığını geri dönüştürdü. Sağlanan geri dönüşüm ile 21 milyon ağaç kesilmekten kurtarıldı. Kâğıt, önceleri yazı yazmak için kullanılırken günümüzde ambalaj malzemesi olarak da yaygın bir şekilde kullanılıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bu kullanımdan kaynaklanan ambalaj atığının önüne geçmek için çalışma...
  8. Hakan Nizamogullari
  9. Bugün saat:20:00 sonrası gökyüzüne bak

Her yıl ağustos ayında gerçekleşen Perseid göktaşı yağmuru nedeniyle çok sayıda uzay meraklısı gözlerini gökyüzüne çevirdi. Swift Tuttle kuyrukluyıldızından kopan ve boyutları bezelye ile kum tanesi arasında değişen göktaşları, Dünya atmosferine saatte 120 kilometre hızla girerek gökyüzünde birkaç saniye süren parlak bir iz bırakıyor. Hafta boyunca sürmesi beklenen bu ışık şovunu izlemek...