Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GoGreen Projesi ve temiz üretim bilgilendirme toplantısı

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında vpelitli tarafından paylaşıldı.

1. vpelitli

vpelitli CMNet Üyesi

Eki Görüntüle 11519

GoGreen Projesi kapsamında 29 Mart 2012 tarihinde Odakule'de "GoGreen Projesi ve Temiz Üretim Bilgilendirme Toplantısı" düzenlenecektir. Söz konusu toplantıda ülkemizdeki çevre ve enerji konusundaki destek ve örnek uygulamalar ele alınacaktır.

GoGreen Projesi ve temiz üretim bilgilendirme toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı...16 Eylül 2010, Perşembe - BURSA

- TOPLANTI DUYURUSU - Revize edilerek 09.09.2009 tarih 27344 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik “ in tanıtılması ve yönetmelikle ilgili doğru uygulamaların yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği çerçevesinde yapılan toplantıların beşincisi 16 Eylül 2010, Perşembe günü Bursa’ da (Merinos...
  2. Ambalaj atıkları ile ilgili bilgilendirme toplantısı

Bana gelen maili bilgilendirme adına paylaşmak istiyorum: Sayın Üyemiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Odamız Çevre Çalışma Grubu işbirliği ile KOBİ Okulu kapsamında, “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” (24 Ağustos 2011 tarihli, 28035 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren) ile ilgili Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu bilgilendirme...
  3. Tekstil sektöründe temiz üretim sempozyumu 27-30 Mart 2012

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, tekstil üretimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler,) bilgi alışverişinde bulunulması ve Tekstil Sektöründe Temiz Üretim ile ilgili yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 27-30 Mart tarihlerinde...
  4. Tekstil tebliği temiz üretim planı (mek)

Tekstil sektörü ile ilgilenip bu konu ile ilgili çalışma yapan varsa örnek çalışma gönderebilir mi? Teşekkürler.
  5. Denetim bilgilendirme toplantısı

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları...