Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

görüntü kirliliği hakkında bilgi

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Ekte internette bulduğum bir sunum yer almaktadır.
   

  Ekli Dosyalar:

 3. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  çok tesekkur ederım
   
görüntü kirliliği hakkında bilgi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Microstation hakkında Genel Bilgi

  MicroStation Hakkında Genel Bilgi Dünya'nın altyapısının tasarım, inşaası ve işletmesi için..... MicroStation, inşaat altyapı tasarım, inşaa ve işletmesi için temel yazılımdır. MicroStation ve koordinasyon sunucusu olan Projectwise yazılımı, Bentley'in yüzlerce yazılımı için bir ortak taban oluşturur. MicroStation sizi daha üretken ve organizasyonunuzu...
 2. Toprak kirliliği bildirimlerinin çevre bilgi sistemine eklenmesi

  Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik altıncı ayda yürürlüğe girmektedir. Yönetmeliğe tabi tesisler, yönetmelik yürürlüğe girmesi ile beraber üç ay içinde bildirim yapmak durumundalar. Çevre Bilgi Sistemi'ne ilgili uygulama eklenmiş olup Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri talebiniz durumunda uygulamayı firmaların...
 3. Ctp ve hdpe basınçlı boru hakkında bilgi

  Basınçlı boru sistemleri hakkında bilgisi olan var mı? Dayanıklılık durumları nasıl ? 1. derece deprem bölgesinde hangisinin kullanılması daha iyi olur.
 4. Coğrafi bilgi sistemi uzmanı hakkında

  coğrafi bilgi sistemi uzmanı olabilmek için nereye başvuru yapmalıyım ? herhangi bir kurs veya yapmam gereken bir başvuru tarihi var mı ?
 5. Melas hakkında teknik bilgi

  Merhaba... Ben melasın depolanması,kullanım koşulları,son kullanma tarihi ve besin değerleri hakkında bilgi edinmek istiyorum,yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba?