Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Granül halde aktif karbon

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Elmas Maden tarafından paylaşıldı.

1. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    Bir tesisim için bacalara granül aktif karbon filtre istendi. internetten firma buldum ancak Kocaeli de veya İstanbulda bildiğiniz, önereceğiniz firma var mıdır?
    Birde granül halde aktif karbon filtre kullananınz varmıdır??

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

kocaelinde meridyen havalandırmayı ara senin adına her şeyi yapsın.
    birde osgb bünyesi altında çevre danışmanlık hizmeti vermeseniz süper olacak.

3. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

teşekkür ediyorum Mahmut Bey,
    Grup olmak güzel yaa, ben seviyorum açıkçsı bu şemsiye altında olmayı :) herşeydee birazz biizz varız :)

Granül halde aktif karbon konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nikel(II) Iyonunun Sulu Ortamdan Granül Aktif Karbon (GAK) ile Giderilmesi

ÖZET Bu çalışmada, Ni (II) iyonunun sulu ortamdan Granül Aktif Karbon (GAK) ile giderilmesi, olaya etki eden bazı parametreler ve adsorpsiyon izotermi incelenmiştir. Nikelin GAK adsorpsiyonu Freundlich izotermine daha çok uyduğu görülmektedir. GAK ile nikel adsopsiyon olayında; metal giriş konsantrasyonu, pH, temas süresi ve ligantlar önemli parametrelerdir. İlk 6 saat temas süresinin önemli...
  2. granül fire oranları

granül imalatında oluşan fire oranları neler olabilir?
  3. Adsorpsiyon ve aktif karbon

Çevre mühendisliğinde Adsorpsiyon ve Aktif karbon
  4. Çalıştığım halde gss devam ediyor gözüküyor.

Merhaba arkadaşlar, 2013 martta işe girdim fakat hala gss devam ediyor.bir dilekçe yazıp sgk'ya mı gitmeli yoksa affı mı beklemeli? bunun iptalini nasıl sağlayabilirim. bir de üstüne faiz koyarak gidiyor.
  5. Aktif karbon adsorbsiyonu

Tez projem için endüstriyel atıksu arıtımında konvensiyonel arıtmanın ardına ekleyecegimiz aktif karbon adsorbsiyonu için birim m3 su basına yaklaşık olarak bir maliyete ihtiyacım var.Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim