• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Granul tesisi kurma

mehmet şero

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
msm
Merhabalar. Yardımlarınıza ihtiyacım var ben granul tesisi kurmayı düşünüyorum (lisanlı firmalardan kırılmıs plastigi alıp tekrar kullanır haline getirme)

10 yılı askındır plastik enjeksiyon ve granul tesisinde üretim sorumlusuyum. her sınıf pe . pp . ps . abs . antisok . polyemid . naylon6 . ve bunların sınıflarını cok iyi düzeyde bilmekteyim granul makinası kullanımındada sıkıntı yok . kırılmıs plastik bulmadada sıkıntı yok . hangi malzeme ne ısı ister ondada sıkıntı yok .hangi malzemeye ne renk konulabilir ondada sıkıntı yok tek sıkıntım ürünü satabilirmiyim bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. Yorumlarınız icin tskler.

@mehmet şero Buradan üstünkörü konuşmak biraz afaki olur. Plastik işleyicisi olan ve sizin ürününüzü ham madde olarak alabilecek muhtemel işletmeler ile görüşme yaparsanız önünüzü daha net görürsünüz. Kısacası bir pazar araştırması yapmanızı tavsiye ederim. Buradan bir şeyler söylemek bence pek doğru olmaz. Hatta sizin gibi bu işi şuan yapmakta olan(farklı şehirlerde de olabilir) birkaç firma ile görüşme yapıp hitap ettikleri pazarda hangi sektörler, hangi markalar ve firmalar var daha net görürsünüz. 10 yıllık tecrübe çok sağlam bir background. Umarım başarılı olursunuz.