Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gres yagi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba
    bir firmada gres yağı bulunmakta ve bunlarıın lisanslı bir firmaya verilmesi gerekiyor mu gerekiyorsa önerebileceğiniz firmalar var mı?

2. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Merve hanım, gres yağları (12 01 12* Kullanılmış (mum) parafin ve yağlar) tehlikeli atık kapsamına girdiğinden lisanslı bertaraf firmasına göndermeniz gerekmektedir. Bizim çalıştığımız firma var ama burdan açıklamamız doğru olur mu bilemiyorum isterseniz özel mesaj olarak gönderebilirim.

3. Nilay Öztürk

Nilay Öztürk CMNet Üyesi

Pınar Hanım, benim danışmanlığını yapmış olduğum firmada gres yağları mevcut. Çalıştığınız firmanın ismini ve iletişim bilgilerini bana da özel mesaj olarak atabilir misiniz? Ayrıca bildiğiniz başka yerler de varsa söyleyebilir misiniz?

4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

özelden gönderebilirsnz çok teşekkürler

5. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

İletişim bilgilerini gönderdim umarım faydası olur size, iyi çalışmalar...;)

Gres yagi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yağ-gres

merhaba arkadaşlar yağ gres analizi için gerekli bütün ekipmanlar ve özellikleri nelerdir? şimdiden teşekürler
  2. yağ gres tayini

merhaba arkadaşlar; yağ gres tayininde kullanılan n-hekzan türü nedir acaba? gaz kramotografisi için olan mı, ekstra saf olan mı, sıvı kramotografisi için olan mı? şimdiden teşekkürler
  3. yağ-gres

Arkadaşlar yağ-gres analizinde tartımda sorun yaşıyorum, desikatörden çıktıktan sonra tartımı yapıyorum ardından hiç dokunmadan beklettikten sonra tekrar tartımı yaptığımda yine tartım değişiyor, bekledikçe tartım değişiyor, yardımcı olursanız sevinirim.....
  4. Bitümlü yalıtım membran levha ve gres yağı ptd

Merhaba arkadaşlar; Gres yağı ve bitümlü membran levha proje tanıtım dosyası hazırlıyorum. Ancak elimde örnek ptd ve yeterli bilgi olmadığından biraz zorlanıyorum. Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..
  5. Atık gres yağı bertarafı

Merhabalar, elimizde birkaç varil gres yağımız var bertaraf etmek istediğimiz ancak atık kodunu belirleyemiyorum. Daha önce gres yağı bertarafı yapan varmı?Hangi firmalar kabul ediyor yardımcı olursanız sevinirim Bu konuda fikri olan yok mu acaba?Daha önce gres bertaraf eden ya da?