Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gsm ruhsatı

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında kadirimac tarafından paylaşıldı.

 1. kadirimac

  kadirimac CMNet Üyesi

  arkadaşlar bir krom madeni ile ilgili gsm ruhsatı almamız sözkonusu,bununla ilgili gerekli evrak listesi konusunda yardımcı olabilirseniz cok sevinicem.şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  Cevap: gsm ruhsatı

  İl özel idare yada bayındırlığın sitesinde bu evrak listesi vardı galiba.
   
 3. Yasin Aslan

  Yasin Aslan CMNet Üyesi

  Cevap: gsm ruhsatı

  Öncelikle Krom tesisinin mücavir sınırlar içerisinde mi? Kapasite ve kapsamı kaçıncı sınıf GSM, bu bilgiler doğrultusunda, B.Ş. B elediyesi, İlkkademi Belediyesi Yada il özel, idaresinden Ruhsat almanız gerekecek. akabinde İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik kapsamında değerlendirilir.
   
gsm ruhsatı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı Hakkında

  Merhaba, Çalıştığım firmaya ait benzin istasyonu için İSKİ'den Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı verilmiş durumdadır.Ben nu istasyon için ayrıca bir deşarj izni ile ilgili bir yazı,izin vs. almam gerekli midir?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
 2. Gsm ruhsatı için sorumlu müdürlük.

  herkese iyi çalışmalar.geri dönüşüm tesisine gsm ruhsatı alınmasında sorumlu müdürlük sözleşmesi istenmekte.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilirmi? benim araştırdığım kadarıyla kimya mühendisleri ile ilgili bi durum söz konusu ama kafam çok karıştı yaws.:eek:
 3. Çalışma ruhsatı

  ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde yada metal hurda geri kazanım tesislerinde gfb baştabailmek için ruhsat sorunu yaşamaktayız. geçici ruhsat alınabilir diyorlar ama nasıl ? alınan geçici ryhsat 1 yııllık mı olacak ?
 4. Gsm ruhsatı

  Arkadaşlar günaydın merhabalar, GSM ruhsatı hakkında plastik geri dönüşümü yapan bir firma hangi kategoride değerlendirilir. isminden dolayı mıdır bilmem ama şu gayri sıhhi müessese üçlemesinden hep korkardım :)
 5. Gsm ruhsatı

  Termik santralimiz için gsm ruhsatı alınacaktır. Bunun için çevre ile alakalı ne gibi belgeler gerekli