Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gümrükten mal çıkarma işlemleri nasıl olur...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında şükran tarafından paylaşıldı.

1. şükran

şükran CMNet Üyesi

GÜMRÜKTEN MAL ÇIKARMAM GEREKİYOR BUNUN İÇİN NELER YAPMALIYIM GEREKLİ ŞEYLER NELERDİR... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2. Ayşegül Yılmaz

Ayşegül Yılmaz CMNet Üyesi

Esra Hanım ,
    Naçizane tavsiyem bir gümrükçü ile iletişime geçin. Onlar neyi ne şekilde yapmanız gerektiği konusunda sizi yönlendirirler. Hem bu şekilde kısa sürede cezaya düşmeden malı çekersiniz.
    iyi çalışmalar

şükran bunu beğendi.
Gümrükten mal çıkarma işlemleri nasıl olur... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yardımcı olur musunuz...

Herkese öncelikle kolay gelsin. Mühendislik projesi konusunda hepinizden yardımcı olmasını istiyorum. Öncelikle projemin adını yazayım TÜRKİYEDEKİ ATIKSU ARITMA TESİSLERİ. Bu konuda araştırma yapmam gerekiyor fakat internette birçok arıtma tesisi hakkında tam olarak bilgi bulamıyorum.Dolayısıyla 81 ildeki arıtma tesisilerini birebir gezmem gerekir bu da imkansız. Sizden isteğim ilinizde...
  2. Azot geçişi nasıl olur.?

En basit haliyle; N2----NH4---NO2---NO3 [COLOR=#3366ff]Bana daha fazla bilgi gerekiyor.? :)
  3. Dilekçe örnekleri için ayrı bir alan sizce nasıl olur?

Benim şöle bir önerim olucak; Bugün sabah yaşadığım durumdan esinlenerek aklıma geldi. Firmamda lisans sürecine başladık. Bu süreçte bir çok evrakla boğuşuyoruz hepimiz ve bazen öle bir an geliyor ki bir yandan telefon çalıyor bir yandan patron bir şey diyor yetişmen gereken evraklar derken kafan allak bullak oluyor. İşte bu sabah benim yaşadığım gibi basit bir dilekçede kafanızı toparlayıp...
  4. izohips haritalardan profil çıkarma

izohips harita üzerinde ıkı nokta arasında belli bir eğimle su yolu nasıl çıkarılıyor,bununla ilğili elinde kaynak olan varmı.teşekkürler
  5. Radyoaktif kirliliğinin denizlere etkisi nasıl olur?

yardımcı olabilrmisiniz? teşekkürler.