• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Günaydın ve sohbet başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@CMNet Okuru
içimizdeki insani duygularımız size göre daha fazla olduğundan olabilir mi :D:D:D
gördüğümüz gibi iyi olmakta kötü birşey oldu acıma bunlara Tuğba...hemen bi havalara giriyorlar :mad::mad::mad::mad:

Neden kendi yazdığınız şeyleri ben söylemişim gibi benim alıntımın içine yerleştiriyorsunuz. Yoksa duygularınızı kendi ağzınızdan ifade etmeye çekiniyormusunuz ? :D:D:D:D:huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

@CMNet Okuru
siz yazdığınız için olabilir mi acaba..bakınca anlamıyor musunuz da bize soruyorsunuz :D:D:D ne kadar sert olsakta içimizde bir merhamet kırıntısı olsa da barındırıyoruz

@CMNet Okuru
yapılan her yanlış düzeltilebilir senin düşüncenle aynı kutuda olmak mı allah korusun :komik::komik::koptum::koptum::koptum: :):)

@CMNet Okuru

siz bunun zayıf nokta olarak görmeyi bir bıraksanız herşey nasıl güzel olacakta işta kafanızdaki düşünceleri değiştirmeniz pek mümkün olmadığı için.. bu böyle gidiyor:kötü::kötü::kötü:

insanları insan yapan şeyler zayıflık olarak görülmemeli ....ha karşıdaki bu insani duyguları taşımıyorsa da oda onun sorunu, bilmediği birşeyi anlaması zor tabi ..:mad::mad::mad:...sonra bazıları diyor ki neden beni sevmiyorsunuz....düşünü bakalım neden??:):)

@Emine Erdem

Ben yazmadım onu diyorum sen siz yazdığınız için olabilir mi diyosun. Emine hanım kızdırma beni :mad::D:D:D

@Tuğba Yeşil

Ben insanlar yanlış yapmasın demiyorum, sadece bana yapmasın diyorum :D:D:D:D

Zayıf nokta olarak görmeyi bırakamam haytta güçlü olmak lazım doğal selleksiyon diye bişi var :D:D:D:D

@Burak Dumlu

Adem ile Havva'ya kadar gitmek lazım bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...