Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güneş paneli nasıl yapılır? video

Konu, 'Enerji Kaynakları' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

2. Mehmet Fevzi Karatatar

Mehmet Fevzi Karatatar CMNet Üyesi

Güneş paneli nasıl yapılır? video konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Klima suyu analizi nerede yapılır?

haberlerde klimanın L. Pneumophilia adlı bakterinin zatürreye neden olduğu vardı bunu biliyordum zaten ama biri yorumlarda klimanın suyunu nerede tahlil ettirebiliriz demiş böyle birşey yapılabiliyor mu ? yapılıyorsa nereye başvurulmalı, ücretli midir?
  2. Piyasaya süren bildirimi nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba, Ben bu yıl ilk kez bildirim yapıcam baya stres yapmıştım araştırdım internetten bulduugm kılavuzu sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Sevgiler :)
  3. Ambalaj atığı belgelendirme nasıl yapılır?

Şimdi 1. Aşama 'dan başlayarak size özetlemeye çalışacağım ; 1 - Giriş Pusulalarının (kantar fişlerinin) elinizde her PE,PP,PET,Kağıt için 2'şer adet fotokopisi hazır bulundurulmalıdır . ( 1 tanesi İl Çevreye Belgelendirme İçin Hazırladığınız Dosyaya Koymak için 1 Tanesi ise Belgelendirme Dosyasının 1 nüshasının sizde arşiv olarak 5 sene saklanması için gereklidir .) 2 - Kesmiş olduğunuz...
  4. Isg ölçümleri neden yapılır?

İSG ölçümleri (gürültü, aydınlatma, toz, termal konfor vs.) biz bunları neden yapıyoruz? Yani bir denetim, cezai sistem mevcut ama onun dışında yaptırımı nedir, neye dayanır, niye yapılır bu konudaki görüşlerinizi duymak istiyorum.
  5. Güneş paneli tasarımı

Bitirme projem için güneş paneli tasarımı ya da rüzgar santrali tasarımına ihtiyacım var ..Öncelikli olarak güneş paneli hakkında yardımcı olursanız sevinirim..